Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Střední východ - Libanon - akční letenky Bejrút z Prahy ↔ 5.990 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Střední východ - Libanon - akční letenky Bejrút z Prahy ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Bejrút, často nazývaný "Paříž Středního východu", je město kontrastů s bohatou historií, moderními mrakodrapy, tradičními trhy a vyhlášenou kuchyní. Jeho živý noční život, spolu s množstvím galerií, muzeí a trhů, z něj dělá skvělou destinaci pro milovníky kultury a dobrého jídla. Po roce máme opět na dosah akční letenky do Libanonu s odlety z Česka.

Zpáteční letenky do Bejrútu z Prahy za 5.990 Kč

Obousměrné levné letenky Bejrút z Prahy jsou mezi akcemi letos poprvé. Loni to byl tarif řecké Aegean Air a právě Pegasus Airlines.

Dopravce: Pegasus Airlines

Období pro cestu: 1. listopad 2023 až 24. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt - Česká republika

Přestup: Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt - Turecko

Přílet: Bejrút (BEY) Beirut Intl Arpt - Libanon

Zavazadla: 1 ks příruční zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu do letiště v Bejrútu (BEY) máte několik možností, jak se dostat do centra města. Níže je seznam dopravy, seřazený od nejlevnějších, spolu s přibližnými cenami a časy:

1. MHD (autobus): Městské autobusy jsou nejlevnější způsob dopravy. Cesta do centra města trvá přibližně 30-40 minut a cena je kolem 1 USD.

2. Soukromý transfer: Můžete si objednat soukromý transfer, který vás odveze přímo do centra města. Cena se pohybuje kolem 20-30 USD a cesta trvá asi 20-30 minut.

3. Taxi: Taxi je pohodlná možnost, cena se pohybuje kolem 20-30 USD a cesta do centra města trvá přibližně 20-30 minut.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní nezávislost, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny se liší v závislosti na společnosti a typu vozidla.

Je důležité si uvědomit, že dopravní situace se může měnit v závislosti na denní době a dopravních podmínkách. Doporučuje se vždy zkontrolovat aktuální informace a ceny před odjezdem.

Co dělat v Bejrútu a okolí?

1. Pobřežní promenáda Corniche: Procházejte se podél nádherné pobřežní promenády, která nabízí krásné výhledy na Středozemní moře.

2. Památky v historickém centru: Objevte staré město Bejrút s jeho úzkými uličkami, trhy, mešitami a historickými budovami, jako je například Národní muzeum Bejrútu.

3. Modrá mešita: Navštivte krásnou Modrou mešitu, která se pyšní nádhernou architekturou a detaily.

4. Pigeon Rocks: Obdivujte přírodní útvar Pigeon Rocks, který se tyčí nad mořem a nabízí úchvatný výhled.

5. Souk Al Tayeb: Navštivte trh s potravinami Souk Al Tayeb a ochutnejte tradiční libanonské jídlo a produkty.

6. Výstavní centrum Bejrútu: Objevte místní umění a kulturu výstavním centru Bejrútu, kde se konají různé výstavy a kulturní akce.

7. Raouche Rock: Prozkoumejte Raouche Rocks, dvě obrovské vápencové skály, které jsou ikonickou památkou Bejrútu.

8. Nákupní centra: Vyzkoušejte nákupní zážitek v moderních nákupních centrech, jako je například ABC Achrafieh nebo City Centre Beirut.

9. Hamra Street: Projděte se po slavné Hamra Street, která je plná obchodů, kaváren a restaurací.

10. Bejrútský trh: Zažijte autentickou atmosféru a chuťové lahůdky na Bejrútském trhu, kde najdete čerstvé ovoce, zeleninu, koření a další libanonské speciality.

11. Sursock Museum: Navštivte Sursock Museum, které je domovem rozsáhlé sbírky moderního a současného umění v Libanonu.

12. Zahrada Sanayeh: Odpočiňte si a relaxujte ve velké zahradě Sanayeh, která nabízí zelené oázy uprostřed města.

13. Bzoummar Palace: Obdivujte krásný Bzoummar Palace, který je známý svými elegantními architektonickými detaily.

14. Libanonské přístavní město Byblos: Udělejte výlet do přístavního města Byblos, které je jedním z nejstarších osídlených míst na světě a nabízí bohatou historii a archeologické památky.

15. Libanonské hory: Vydejte se na výlet do Libanonských hor a objevte malebné horské vesnice, úchvatné scenérie a možnosti pěší turistiky.

Tyto atrakce a zajímavosti vám umožní prozkoumat bohatou historii, kulturu a krásu letoviska Bejrút a jeho okolí.

Akční letenky Bejrút

Náš tip

Další levné letenky do Libanonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.