Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Katar - akční letenky Doha z Vídně ↔ 5.990 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Katar - akční letenky Doha z Vídně ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

S výhledem na zářivé průzračné vody Perského zálivu se malý, ale významný Katar rozprostírá jako dokonalá směsice starobylých tradic a futuristických inovací. Prozkoumejte unikátní duny pouště Inland Sea, objevte bohatou historii v muzeu islámského umění a nechte se unést kulturním životem hlavního města Doha. Nyní s Pegasus Airlines.

Letenky do Kataru v akci jen za 5.990 Kč

Na podobně zajímavou akci čekáme od konce loňského roku a přichystala si ji pro nás turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines v podobě obousměrné akční letenky Doha z Vídně za 5.990 Kč.

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 20. prosinec 2023 až 24. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt Turecko

Přílet: Doha (DOH) Hamad International Arpt Katar

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Doha Hamad?

Po příletu na letiště Doha Hamad International (DOH) máte několik možností, jak se dostat do centra města Doha.

1. Metropolitní doprava (MHD):
   - Doba cesty: 30-40 minut
   - Cena: cca 10-15 QAR (2,5-4 USD)

2. Taxi:
   - Doba cesty: 20-30 minut
   - Cena: cca 40-60 QAR (11-16 USD)

3. Soukromý přepravce (např. Uber nebo Careem):
   - Doba cesty: 20-30 minut
   - Cena: cca 40-60 QAR (11-16 USD)

4. Pronájem auta:
   - Doba cesty: 20-30 minut
   - Cena: závisí na společnosti a typu vozidla

Co dělat v Doha a okolí?

1. Museum of Islamic Art: Navštivte toto nádherné muzeum, které hostí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a artefaktů z islámské kultury.

2. The Pearl-Qatar: Luxusní rezidenční a obchodní čtvrť s nádhernou přístavní promenádou, butiky, restauracemi a plážemi.

3. Souq Waqif: Tradiční tržiště plné barevných stánků, kde si můžete vychutnat autentickou atmosféru, nakupovat suvenýry, koření a regionální produkty.

4. Katarské národní muzeum: Obdivujte fascinující historii a kulturu Kataru v tomto moderním muzeu, které se nachází ve velkolepé budově ve tvaru růže.

5. The Corniche: Pěší promenáda s výhledem na záliv, ideální pro procházky, jízdu na kole nebo piknik s panoramatickým výhledem na město.

6. Katarská mešita: Navštivte tuto impozantní mešitu, která je jednou z největších a nejkrásnějších mešit v zemi.

7. Katarské kulturní vesnice: Objevte autentickou katarskou kulturu, tradice a řemesla v této oblasti s historickými budovami, tradičními obydlími a kulturními představeními.

8. Aspire Park: Užijte si odpočinek v tomto rozsáhlém parku s krásnými zahradami, jezírky, cyklostezkami a venkovními sportovními zařízeními.

9. Souq Al Wakra: Malebné rybářské město poblíž Dohy, které nabízí tradiční tržiště, úzké uličky, restaurace a pláže.

10. Desert Safari: Zažijte dobrodružství na pouštním safari, kde se můžete projet po dunách, vyzkoušet jízdu na velbloudech a ochutnat tradiční beduínskou kuchyni.

11. Katarský národní zahrady: Relaxujte v této oáze klidu s rozsáhlými zahradami, palmami a vodními prvky.

12. The Torch Doha: Vydejte se na vrchol této ikonické věže s panoramatickým výhledem na město až do výšky 360 stupňů.

13. Muzeum umění Katarského světa: Objevte bohatou kulturní historii Kataru a jeho lidí prostřednictvím uměleckých děl, historických fotografií a interaktivních výstav.

14. Villagio Mall: Luxusní nákupní centrum s kanály a gondolami, které nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zábavy.

15. Al Zubarah Fort: Historická pevnost z 18. století, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí pohled do minulosti Kataru.

Tyto atrakce vám umožní objevovat bohatou kulturu, architekturu a přírodní krásy Dohy a okolí. Můžete se ponořit do historie, ochutnat místní kuchyni, nakupovat na tržištích nebo si užívat relaxace v krásných zahradách a parků.

Akční letenky Doha

Náš tip

Další akční letenky Kataru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.