Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Arabské Emiráty - akční letenky Abu Dhabí z Prahy ↔ 7.490 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Arabské Emiráty - akční letenky Abu Dhabí z Prahy ↔ 7.490 Kč
Rezervace letenky

Pegasus Airlines předčasně rozdává cestovatelům vánoční dárky v podobě akčních letenek do mnoha zemí Asie. Hodně cílí na Perský záliv a Spojené Arabské Emiráty. Po minulém tipu do Dubaje z Prahy za osm tisíc máme možnost koupit letenky do Abu Dhabí ještě o pětikilo levněji. Praha - Abu Dhabí a zpět nyní jen za 7.490 Kč.

Kdy letět z Česka do Abu Dhabí za 7.490 Kč?

Kalendář akčních letenek do Abu Dhabí s odlety z Prahy nám Pegasus Airlines dovoluje zabookovat na odlety mezi 12. lednem 2023 a 23. únorem 2023. Návraty jsou do 24. 2. Více informací o dostupnosti získáte pod odkazem hned pod titulkem.

Lowcosty Pegasus Airlines z Česka do SAE

Pegasus Airlines má nízkonákladové lety do Emirátů z naší vlasti jako jediná společně s českou Smartwings. Ta je podstatně dražší, ale nemá přestup. Linka od turecké letecké společnosti jeden přestup má. Z Prahy poletíme do hlavního města Turecka (SAW), kde nám za cca 3 hodiny letí další letadlo směr (AUH) Dhabi - Abu Dhabí. Dále už nebudeme doplácet ani za přepravu zavazadla a cestu zpátky.

Náš tip

Udělejte si přehled v nejlevnějších letenkách do Emirátů. Kromě Abu Dhabí je tu samozřejmě i Dubaj. Z okolních zahraničních letišť má aspoň na oko nejnižší ceny maďarská aerolinka Wizz Air. Více v přehledu letenky SAE TOP 10.

Akční letenky Spojené Arabské Emiráty TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.