Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - akční letenky Bahrajn z Prahy ↔ 5.990 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - akční letenky Bahrajn z Prahy ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu další nečekaný tip na rezervaci letenky do Perského zálivu. Po neuvěřitelných sedmi letech lze reálně za nízké náklady plánovat výlet do ostrovního státu Bahrajn. Výhodou jsou odlety do pouštního království z České republiky. Doporučujeme rezervaci levné letenky do Bahrajnu s odlety z Prahy za 5.990 Kč od Pegasus Airlines.

Kdy letět do Bahrajnu z ČR za šest tisíc?

Nízkonákladové obousměrné lety do Bahrajnu z Prahy v produkci turecké lowcost letecké společnosti Pegasus Airlines objednávejte na data od 12. ledna 2023 do 26. února 2023, kdy jsou poslední návraty z Bahrajnu

Letenky do Bahrajnu jsou s jedním přestupem

Pegasus Airlines vypravuje spoje do perského zálivu z letiště Praha (PRG). Následuje jet do Turecka - Istanbulu a tam přestup. Jedná se o přestup na letiště Sabiha Gokcen (SAW). Další navazující letadlo už má cíl Bahrain (BAH) Bahrain airport - Bahrajn. Poznámka: V ceně 5.990 Kč je i zpáteční letenka s dopravou 1 kabinového zavazadla zdarma.

Náš tip

Tohle už je šestý prosincový tip na letenky od Pegasus Airlines. Co zajímavého je u ní ještě k mání? Například Kuvajt z Prahy za 5.790 Kč, Egypt a letovisko Sharm El Sheikh za 5.490 Kč. Nebo taky Hurghada z Prahy jenom za 4.890 Kč. Atraktivní jsou i zpáteční letenky do Ománu z Prahy za 6.990 Kč a samozřejmě Spojené Arabské Emiráty viz Dubaj z Prahy za 7.990 Kč

Akční letenky od Pegasus Airlines

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.