Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Omán - akční letenky do Muscat z Vídně a Prahy ↔ 6.990 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Omán - akční letenky do Muscat z Vídně a Prahy ↔ 6.990 Kč
Rezervace letenky

Pracovní týden uzavíráme opět nabídkou nízkonákladovky Pegasus Airlines. Turecká nízkonákladovka teď podobně jako letos na jaře nabízí zvýhodněné letenky do Ománu za sedm tisíc Korun. Zatímco na jaře jsme mohli za tuto částku létat Do Muscat pouze z Vídně, nyní máme k dispozici také letenky do Muscat s odlety z Prahy.

Kdy letět do Muscat z Vídně a Prahy za 6.990 Kč?

Pegasus Airlines - Omán - letenky do Muscatu z Vídně a Prahy rezervujte na období mezi 12. lednem 2023 až 15. březnem 2023.

Náš tip

Únik do teplých krajin je podpořen dopravou palubního zavazadla zdarma do 8 kg (55x40x20 cm). Počítejte s krátkým přestupem v Istanbulu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.