Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 5.790 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines představuje další levné letenky do Egypta. Po Hurghadě z Prahy za 5.790 Kč se za stejnou sumu podíváme také do oblíbeného egyptského letoviska Sharm El Sheikh. Využijte výhodně naceněných letenek do Egypta na příští rok, dokážete letět o tři tisíce levněji, než s předraženou Smartwings.

Do Sharm El Sheikh z Prahy jen za 5.790 Kč

Pozor! Tyto zpáteční akční letenky do Sharm El Sheikh z Prahy od Pegasus Airlines pramení z výprodeje vybraných volných míst na začátek příštího roku.

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 27. únor 2024 až 29. březen 2023

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt Turecko

Přílet: Sharm El Sheik (SSH) Ophira Arpt Egypt

Zavazadla: 1 kabinové zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobus: Místní autobusová doprava je nejlevnější možností a cena se pohybuje kolem 1-2 eur. Autobusy jezdí pravidelně z letiště do centra a do okolních oblastí.

2. Sdílený taxi: Sdílené taxi je cenově dostupnější možností než individuální taxi. Cena se pohybuje kolem 5-8 eur a je sdílena s ostatními cestujícími směřujícími do stejného směru.

3. Shuttle bus: Shuttle busy jsou k dispozici na letišti a nabízejí přepravu do centra a vybraných hotelů. Cena se obvykle pohybuje kolem 10-15 eur.

Co dělat v Sharm El Sheikh?

V Sharm El Sheikh, nádherném přímořském letovisku, je spousta aktivit a atrakcí, které stojí za zážitek. Zde je několik věcí, které můžete v Sharm El Sheikh dělat:

 

1. Potápění a šnorchlování: Sharm El Sheikh je známý svým bohatým podmořským světem, kde můžete objevovat korálové útesy a pestrobarevné ryby. Existuje mnoho potápěčských a šnorchlovacích lokalit, které nabízejí nezapomenutelné zážitky.

2. Odpočinek na pláži: Užijte si slunné pláže Sharm El Sheikh a relaxujte na jemném písku. Mnoho hotelů a letovisek nabízí pohodlná lehátka a plážové služby.

3. Safari v poušti: Prozkoumejte okolní poušť při safari na čtyřkolkách nebo v džípu. Zažijte vzrušení z jízdy písečnými dunami a objevte tradiční beduínský život.

4. Vodní sporty: Vyzkoušejte si různé vodní sporty, jako je windsurfing, kiteboarding nebo vodní lyžování. Sharm El Sheikh nabízí skvělé podmínky pro tyto aktivity.

5. Návštěva kultovního místa: Navštivte klášter svaté Kateřiny v blízkosti města Sharm El Sheikh. Je to jedno z nejstarších křesťanských klášterů na světě a nachází se pod horou Sinai.

6. Procházka po promenádě: Procházejte se po promenádě Naama Bay, kde najdete obchody, restaurace a živou noční scénu. Toto místo nabízí skvělou atmosféru a možnost nakupování suvenýrů.

7. Golfové hřiště: Pokud jste golfový nadšenec, navštivte jedno z mnoha golfových hřišť v okolí Sharm El Sheikh a užijte si hru na krásném pozadí hor a moře.

Toto jsou pouze některé z aktivit, které můžete v Sharm El Sheikh vyzkoušet. Město nabízí i další možnosti, jako jsou výlety na ostrov Tiran, relaxace v lázních a wellness centrech nebo návštěva tradičních trhů.

Náš tip

Další levné letenky do Egypta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.