TIP! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 5.490 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 5.490 Kč
Rezervace letenky

Cestovat do Egypta na vlastní pěst bez cestovní kanceláře teď dostává reálný obrys i pro české cestovatele, kteří za každou cenu chtějí odlet z české metropole. O víkendu nás překvapila turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines s akční letenkou do Hurghady z Prahy. Hned v pondělí tu však máme i letenky do Sharm El Sheikh za 5.490 Kč.

Kdy letět z Česka do Sharm El Sheikh?

Akce na letenky do Egypta s odlety z Česka od Pegasus Airlines je jako stvořená pro lidičky, kteří chtějí v zimě za teplem. Lowcost linku Praha - Sharm El Sheikh je teď možné bookovat na datumy odletu od 11. ledna 2023. Akční cestovní období končí posledním dnem návratu 4. března 2023.

Do Egypta s jedním přestupem

Tato nízkonákladová linka do Egypta z České republiky od Pegasus Airlines je s jedním přestupováním na trase Praha - Istanbul (přestup) - Sharm El Sheikh. V ceně je také doprava příručního zavazadla a zpáteční letenka z Egypta.

Náš tip

Níže najdete TOP 9 nejžádanějších letů do Egypta. Aktuálně je to letenka do Marsa Alam, Sharm El Sheikh, Hurghady, ale také do hlavního města Káhira.

Akční letenky do Egypta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.