Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 5.690 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Naplánujte si s předstihem podzimní Egypt po vlastní ose! Je tu zpáteční akční letenka do Hurghady s odletem z Prahy od turecké nízkonákladové letecké společnosti Pegasus Airlines. Hurghada - sluneční ráj na pobřeží Rudého moře, který láká nádhernými plážemi, úchvatným podmořským světem a nekonečnými možnostmi vodních sportů.

Letenky do Hurghady z Prahy jen za 5.690 Kč

Všimli jste si raketových navýšení cen u tzv. "dovolených na klíč"? S tarifem Pegasus Airlines dáme za letenky jen částku okolo pěti a půl tisíc Korun i včetně návratu a to je značná úspora cestovních nákladů. Jedinou podmínkou je rezervace letenky do Egypta s půlročním předstihem.

Kdy letět z Prahy do Hurghady?

Cestovní období: 24. listopad 2023 až 12. únor 2024

Dopravce: Pegasus Airlines

Odlet: letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko

Přestup: letiště Istanbul Sabiha Gokcen (SAW) - Turecko

Přílet:letiště Hughada airport (HRG) - Egypt

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Místní autobus: Cesta může trvat asi 45-60 minut a cena se pohybuje kolem 10-20 egyptských liber (EGP) za osobu.

2. Sdílený minibus: Můžete se připojit ke sdílenému minibusu, který je levnější než taxi. Cesta obvykle trvá kolem 30-45 minut a cena se pohybuje kolem 30-50 EGP za osobu.

3. Taxi: Nejrychlejší možností je taxi, které vás dostane do centra města za přibližně 15-20 minut. Cena se pohybuje kolem 80-120 EGP v závislosti na vzdálenosti a dohodě s řidičem.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu. Předpokládejte cenu kolem 300-500 EGP za den.

Co dělat v Hurghadě?

1. Relaxace na pláži: Užijte si sluneční paprsky a ponořte se do průzračných vod Rudého moře. Hurghada je známá svými krásnými plážemi, které nabízejí ideální prostředí pro odpočinek a slunění.

2. Potápění a šnorchlování: Vychutnejte si fascinující podvodní svět Rudého moře. Hurghada je oblíbeným místem pro potápěče i šnorchlování díky svému korálovému útesu a pestrosti mořského života.

3. Vodní sporty: Vyzkoušejte si adrenalinové vodní aktivity, jako je windsurfing, kitesurfing nebo vodní lyžování. Hurghada nabízí ideální podmínky pro tyto sporty díky svým silným větrům a klidným vodám.

4. Výlety na ostrovy: Vydejte se na výlet na blízké ostrovy, jako je Giftun Island nebo Mahmya Island. Zde si můžete užít krásnou přírodu, písečné pláže a průzračné vody.

5. Procházky po starém městě: Objevte atmosféru historického centra Hurghady. Procházejte úzkými uličkami, obdivujte tradiční architekturu a ochutnejte místní speciality v jedné z restaurací.

6. Nákupy na trzích: Navštivte místní trhy, jako je El Dahar nebo El-Sekalla, kde najdete pestrou paletu suvenýrů, šperků, koření a dalších místních produktů.

7. Výlety do pouště: Vydejte se na dobrodružný výlet do pouště a objevujte fascinující pouštní krajinu. Můžete si vyzkoušet jízdu na velbloudu, projížďku na čtyřkolkách nebo si užít romantickou večeři pod hvězdami.

Akční letenky Hurghada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.