Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egejská riviéra - Turecko - levné letenky Izmir z Vídně ↔ 4.990 Kč

Doporučujeme! Pegasus Airlines ✈ Egejská riviéra - Turecko - levné letenky Izmir z Vídně ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Pegasus Airlines po 4 letech začíná nízkonákladově opět létat na Egejskou riviéru! Cílem je třetí největší a zároveň jedno z nejmodernějších měst na pobřeží západního Turecka. Často vyhledávaná turistická lokalita s velkou koncentrací pamětihodností je teď dostupná letecky z nedaleké Vídně. Zpáteční akční letenky do Izmir stojí 4.990 Kč.

Kdy letět na Egejskou riviéru?

Základní otázka, které zajímá každého cestovatele. Kdy tedy vyrazit do Turecka? V rámci Egejské riviéry a nabídky zpátečních letenek do Izmir z Vídně za pět tisíc Korun se tam podíváme už od jara a to od 8. dubna. Vestu však nemusíme omezit jenom na jaro. Okrajově se do Izmir podíváme i hned na začátku letní sezóny, viz odlet 24. června 2023 s návratem 8. nebo 15. července.

Jak poletím na Egejskou riviéru?

Přímé lety tureckých lowcost aerolinií Pegasus Airlines na Egejskou riviéru je z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko vedou na letiště Izmir (ADB) Adnan Menderes airport - Turecko. Přistání bude za dvě hodiny a 20 minut. V ceně je i návrat.

Náš tip

Letošní rok se konečně objevily nízkonákladové letenky do Turecka. Do Dalamanu jsme mohli létat už dříve, ale Wizz Air začala létat na do oblíbeného letoviska Antalya. Na trhu však nejsou jenom nízkorozpočtové linky. Například Turkish Airlines létá také do Antalye a nechybí ani akční letenka do Ankary.

Akční letenky Izmir

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.