Doporučujeme! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky do Tunisu z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 3.790 Kč

Doporučujeme! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Ponořte se do kouzelného světa medin, kde se středověké uličky protínají s rušnými bazary a vůně koření se mísí s melodiemi arabských nápěvů. Tuniská metropole vás okouzlí svou kombinací bohaté historie a moderního světa, nabízejíc tak jedinečný zážitek na severu Afriky. Lufthansa zlevňuje akční letenky do Tuniska z ČR na 3.790 Kč.

Levné letenky Tunis z Prahy za 3.790 Kč!

Lety to Tunisu z Prahy nevypravuje nikdo jiný, než čtyřhvězdičková letecká společnost Lufthansa. Oproti začátku léta na rezervaci ušetříme dost peněz. 23. června tato zpáteční letenka totiž stála 4.290 Kč. Momentálně tedy uspoříme další pětistovku.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 30. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo (cca 55min)

Přílet: Tunis (TUN) Carthage Arpt Tunisko

Zavazadla:1 ks příruční (55cm x 40cm x 23cm) + 1 ks do podpalubí s hmotností do 23kg

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Z letiště Tunis-Carthage (TUN) do centra města Tunis se můžete dostat několika způsoby. Zde jsou varianty dopravy:

1. **Taxi**: Taxi je pohodlnou možností. Cena taxi z letiště do centra města Tunis je obvykle kolem 5-10 tuniských dinárů (TND) a doba jízdy trvá přibližně 15-30 minut, v závislosti na dopravě a konkrétní destinaci.

2. **MHD (Metropolitní doprava)**: Existuje také autobusová linka, která spojuje letiště s centrem města. Cena za jízdenku je přibližně 1 TND a trvá asi 30-45 minut, v závislosti na provozu.

3. **Transferní služby**: Některé hotely nabízejí transferové služby z letiště. Cena se liší podle hotelu, ale může být pohodlnou možností, zejména pokud máte hodně zavazadel.

4. **Pronájem auta**: Pokud máte rádi nezávislost, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem auta se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Je důležité poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na čase a dopravní situaci. Je vždy dobré zkontrolovat aktuální ceny a podmínky před cestou.

Co dělat v Tunisu?

Tunis, hlavní město Tuniska, je fascinujícím městem, které spojuje bohatou historii s moderní kulturou. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které můžete v Tunisu a jeho okolí navštívit:

1. **Medina of Tunis**: Procházka úzkými uličkami UNESCO chráněné mediny je cesta zpět v čase. Obdivujte tradiční architekturu, historické paláce a místní tržiště.

2. **Bardo National Museum**: Toto muzeum je domovem rozsáhlé sbírky římských mozaik a dalších historických artefaktů, které představují bohatou historii Tuniska.

3. **Kartágo**: Navštivte ruiny antického Kartága, včetně Karthágských termálních lázní a Antoninových lázní.

4. **Sidi Bou Said**: Malebné pobřežní městečko známé svými bílými domy s modrými okny a krásnými výhledy na Středozemní moře.

5. **Hammamet**: Relaxujte na pláži v letovisku Hammamet, které je známé svým pískovým pobřežím a luxusními hotely.

6. **Kairouan**: Starobylé město, které je považováno za jedno z islámských center. Navštivte Grand Mosque a pozorujte tradiční řemeslníky v akci.

7. **Sufijské hřbitovy v Kairouanu**: Toto místo nabízí jedinečný pohled do mystického světa sufijského islámu.

8. **Oáza Tozeur**: Podívejte se na jedinečnou krajinnou krásu a tradiční qanaty (podzemní zavlažovací systém) v této oáze.

9. **Matmata**: Návštěva do podzemního obydlí, které bylo použito při natáčení filmu Star Wars.

10. **Dar Ben Abdallah Palace**: Historický palác, který dnes slouží jako muzeum tradičního tuniského umění a kultury.

11. **Hannibal Park**: Zábavní park v blízkosti města Sidi Bou Said se zábavnými atrakcemi pro celou rodinu.

12. **Cap Bon Poloostrov**: Krásné pobřeží s možností plavání a ochutnávky čerstvých místních produktů.

13. **Dougga**: Antická římská osada se zachovalými divadly a chrámy.

14. **Dar Lasram**: Tradiční tuniský dům z 18. století, který dnes slouží jako umělecká galerie.

15. **Ave Cyprien za Učencem**: Poutní místo s hrobem svatého Augustina.

Tunis je místem, kde se setkává bohatství historie a půvab moderního Tuniska. Zdejší kultura, architektura a pohostinnost vás zcela jistě nadchnou.

Akční letenky Tunis

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.