Doporučujeme! Lufthansa ✈ Aljaška - akční letenky Anchorage z Berlína a Frankfurtu (přímý let) s 5* aerolinkou ↔ od 13.790 Kč

Doporučujeme! Lufthansa ✈ Aljaška - akční letenky Anchorage z Berlína a Frankfurtu s 5* aerolinkou ↔ od 13.790 Kč
Rezervace letenky

Když cestovat na Aljašku, tak s pětihvězdičkovou leteckou společností Lufthansa! Už v březnu jsme přinesly zprávy o první akci letošního roku, ta se za výhodnějších podmínek opakovala minulý měsíc v červnu. Třetí vlaštovka přichází na konci července. Kromě známé linky z Berlína teď můžeme vyrazit také z Frankfurtu a to za 13.790 Kč.

Dostupné verze akčních letenek na Aljašku

1. Lufthansa - letenky Anchorage z Berlína za 13.790 Kč - cestovní období červen příštího roku.

2. Lufthansa - letenky Anchorage z Frankfurtu za 13.790 Kč - cestovní období červen příštího roku.

Jak poletím na Aljašku?

Zvolíte li verzi s odletem z Frankfurtu, poletíme na Aljašku bez jakéhokoliv přestupu. Přímý let trvá 9 hodin a 30 minut. Přílety jsou na letiště Anchorage (ANC) Anchorage airport - Spojené státy americké. Let z Berlína vede právě přes Frankfurt, takže je lepší letět přímo z tohoto města.

Přeprava zavazadel na Aljašku

1 zavazadlo zdarma.

Tip redakce

Tahle akce se dlouho neohřeje. Tripy na Aljašku jsou pro dobrodruhy žádaným zbožím a jelikož jich není moc, bude o letenky jako vždy bitka. Tady je ve hře navíc přímý let s 5* leteckou společností a za cenu pod čštrnáct tisíc... co víc si přát?

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.