Doporučujeme! LOT Polish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Ostravy a Prahy ↔ 12.490 Kč

Doporučujeme! LOT Polish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Ostravy a Prahy ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Seznamte se s novými akčními lety do Kalifornie s odlety z českých letišt v Ostravě a Praze. Polská národní aerolinka teď uvedla zpáteční levné letenky do Los Angeles z mošnovského letiště Leoše Janáčka a taky ruzyňského letiště Václava Havla. Verze s odletem z moravskoslezské metropole vychází dokonce o pětistovku levněji.

Kdy do Los Angeles z Ostravy a Prahy?

1. LOT - USA - letenky Los Angeles z Ostravy 12.490 Kč - cestovní období 27. březen až 8. květen 2023

2. LOT - USA - letenky Los Angeles z Prahy 12.990 Kč - cestovní období 27. březen až 23. dubna 2023

Náš tip

Jestli vám nevyhovují termíny, nebo cestovní podmínky, podívejte se o kousek níže. Na datumy od druhého měsíce letních prázdnin připadá v úvahu přímá letenka do Los Angeles z Vídně od aerolinek Austrian Airlines. Níže jsou i další varianty, tak se neváhejte kouknout.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.