Doporučujeme! KLM ✈ Nizozemsko s odletem z ČR - akční letenky Amsterdam z Prahy s 4* aerolinkou ještě na léto ↔ 2.790 Kč

Doporučujeme! KLM ✈ Nizozemsko s odletem z ČR - akční letenky Amsterdam z Prahy s 4* aerolinkou ještě na léto ↔ 2.790 Kč
Rezervace letenky

Nenechte se zmást prvním dojmem, že vás do Amsterdamu z Prahy "hodí" EasyJet levněji než KLM. Zvláště teď o letních prázdnin už ceny vystoupaly na mnohonásobky toho, co šlo pořídit před hlavní sezónou. Nizozemská národní aerolinka má přitom jedenu cenu, která je na letní prázdniny už výhodnější, než lowcost. V prodeji za 2.790 Kč.

Kdy vyrazit do Amsterdamu?

Červenec už ja pasé, za to na srpen pořád jestš letenky Praha - Amsterdam a zpět za 2.790 Kč od KLM koupíme. Létá se od 1. srpna 2022 do 30. května 2023.

Jak se s KLM letí do Amsterdamu?

Odlétá se z letiště Prahac Václav Havel airport (PRG) - Česká republika a letí se přímým letem na letiště Amsterdam (AMS) Schiphol airport - Nizozemsko. Doba letu 1h a 30min.

Kolik zavazadel sebou?

Zdarma se dají přepravit dvě příruční zavazadla.

Tip redakce

Momentálně je linka z Prahy dokonce o pětset Korun levnější, než linka z Vídně.

 

Další alternativy letů do Amsterdamu?

Pro srovnání se můžete podívat také na tarify do Amstru s odlety z Prahy a Vídně. Z Ostravy tam létá také aerolinka LOT. Níže je přehled.

Akční letenky do Amsterdamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.