Doporučujeme! KLM / Delta Air Lines ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova ↔ 12.590 Kč

Doporučujeme! KLM / Delta Air Lines ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova ↔ 12.590 Kč
Rezervace letenky

Ožehavé téma mezi lety do Karibiku je mexický Cancun. S kým tam vyrazit? Jestli jste prošvihli v září Cancun z Frankfurtu od TAP Portugal, což byl v té době nejlevnější tarif, tak hoďte očko na Cancun z Mnichova od KLM a Delta Air Lines za 12.590 Kč. Je to dobrá alternativa ke kombinovaným letenkám od Air Canada, která tam fičí z Vídně.

Dostupnost letenek Cancun od KLM / Delta Air Lines

Tyhle letenky do Mexika jsou k dispozici ještě na letos! Do Karibiku se dá v kombinovaném akčním spoji nizozemské KLM a americké Delty letět od 12. listopadu 2022. Cestovní období do Cancunu z Mnichova tady končí 26. dubna 2023.

Jak se cestuje do Cancunu?

V Mnichově (MUC) nastoupíme do letadla společnosti KLM. Letí se s přestupem v americké Atlantě (ATL)  (na přestup cca 2h 35min). Z USA pokračujeme s Delta Air Lines  k příletu na letiště (CUN) Cancun Aeropuerto Internacional - Mexiko. Zpátky se budeme dopravovat v opačném pořadí.

Doprava zavazadel do Mexika

Tarif KLM / Delta Air Lines umožňuje přepravovat jedno příruční zavazadlo zdarma.

Náš tip

Co je parádičkou, že letenky do Cancunu máme nyní k dispozici ve verzích s odlety z Vídně, Mnichova, Berlína a Prahy. Přehled devíti verzí uvidíte o kousek níže.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.