Doporučujeme! KLM / Air France ✈ Kolumbie - akční letenky Bogota z Vídně ↔ 13.990 Kč

Doporučujeme! KLM / Air France ✈ Kolumbie - akční letenky Bogota z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Je to až neuvěřitelné, ale jsou tady první akční letenky do Kolumbie letošního roku. Poslední akce se datuje k loňskému prosinci, kdy se vytáhla Turkish Airlines. Od té doby pusto prázdno a to až do dnešního dne, kdy se zrodil kombinovaný tarif leteckých společností Air France a KLM. Představujeme letenky do Bogoty z Vídně za 13.990 Kč.

Kdy letět levně do Kolumbie?

Akční lety společností Air France a KLM na lince Vídeň - Bogota a zpět jsou dostupné pro cesty od příštího roku a to 2. února 2023 až po 21. duben 2023. Ve čtvrtém měsíci už počítejte pouze s návraty. Pozor! Akci může kdykoliv vypršet platnost, případně se bleskem vyprodá volná kapacita. Proto doporučujeme nezaváhat.

Jak poletím do Jižní Ameriky?

Odlétá se z Vídně s Air France a na cestě do Kolumbie máme přestup v Paříži s finálními přílety na letiště Bogota (BOG) Eldorado Airport. Zpátky už poletíme s KLM a přestup bude v Amsterdamu.

Doprava zavazadel do Kolumbie

Počítejte při letu tam i zpět s dopravou dvou palubních zavazadel zdarma. Tyto kufry nebo tašky se nemusí odbavovat, jelikož si je bereme sebou na palubu letadla.

Tip redakce

Již nyní je hromada termínů už vyprodaných. Získat tuto letenku do Kolumbie se podaří jen těm nejrychlejším!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.