Doporučujeme! Kenya Airways ✈ Afrika - levné letenky na ostrov Mauricius z Prahy ↔ 13.990 Kč

Doporučujeme! Kenya Airways ✈ Afrika - levné letenky na ostrov Mauricius z Prahy ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Před týdnem jsme doplnili nabídku akčních letů z České republiky na vytoužený ostrov Mauricius o spoj Lufthansy. Momentálně ji však cenově trumfla letecká společnost Kenya Airways. Nejlevnější letenky na Mauricius s odlety z Prahy stojí ve zpátečním směru 13.990 Kč, což je o 1.700 Kč méně, než za kolik tam létá její německá konkurence.

Kdy na Mauricius z Prahy za 13.990 Kč?

Kenya Airways má k dispozici dvě cestovní období na Mauricius. Nutno podotknout, že obojí za čtrnáct tisíc Korun. První jsou akční letenky Mauricius z Prahy období od 13. dubna do 26. prosince 2023 a druhé 1. září až 10. prosinec 2023.

Jak se letí na Mauricius s Kenya Airways?

Linka do Afriky společnosti Kenya Airways vede z pražského letiště Václava Havla v Ruzyni (PRG) s dvěma přestupy. V holandském Amsterdamu (AMS) a keňském Nairobi (NBO). Přilétat budeme Mauricius na (MRU) Plaisance airport - Mauricius.

Zavazadla na Mauricius u Kenya Airways

Na Mauricius přepravíme u aerolinky Kenya Airways bez doplatku 1 příruční zavazadlo a 2 odbavené. Celkem tedy 3.

Náš tip

Až 10 akčních letů na Mauricius! Kromě Kenya Airways tam létá také zmiňovaná Lufthansa, dále pak Austrian Airlines, Turkish Airlines a Emirates Airlines. Pro fajnšmékry je dostupná i byznys třída na Mauricius.

Akční letenky na Mauricius

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.