Doporučujeme! Kanárské ostrovy ✈ akční letenky na ostrov Fuerteventura z Vídně ↔ od 1.894 Kč

Doporučujeme! Kanárské ostrovy ✈ akční letenky na ostrov Fuerteventura z Vídně ↔ od 1.894 Kč
Rezervace letenky

Náš pravidelný report o levných letenkách na Kanárské ostrovy má další pokračování. Jestli jste se vzdaly myšlenky na výhodné cestování ještě v letošním roce, tak pro vás máme dobré zprávy. Je tady tip na obousměrné letenky na ostrov Fuerteventura. Nejlevněji teď poletíme z Vídně s leteckou společností Ryanair a to již od 1.894 Korun.

Kdy letět na ostrov Fuerteventura?

Letět na Kanárské ostrovy se dá ještě tento měsíc. Vyplatí se to? Už moc ne. Daleko lépe vychází letět od 20. srpna 2022. Úplně nejlevněji poletíme na Fuerteventuru až v příštím roce a to například na přelomu únoru a března.

Jak poletím na Fuerteventuru?

Na Fuerteventuru se letí lowcost spojem aerolinek Ryanair s odletem z letiště Vídeň (VIE). Přímý let na Kanáry trvá necelých 5 hodin. Přílety jsou na letiště Puerto Del Rosario (FUE) Fuerteventura airport - Španělsko.

Kolik zavazadel sebou na Kanárské ostrovy?

Chceme li se v cestovatelském rozpočtu držet co nejvíce při zemi, poletíme s jedním příručním zavazadlem. Zvládneme li se do něj sbalit, letíme bez doplatku. Je to do rozměrů 40x25x20 cm.

Další alternativy na Fuerteventuru?

EasyJet z Berlína - Momentálně od 2.714 Korun, Ryanair z Berlína - nyní od 3.250 Korun. Přehled všech letenek do Puerto del Rosario zde.

Další levné lety na Kanárské ostrovy?

Létá se také na Tenerife, na Gran Canaria a Lanzarote. Níže je přehled toho nejzajímavějšího.

Akční letenky na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.