Doporučujeme! Itálie ✈ Sicílie do tisícovky - letenky Catania z Vídně ↔ od 868 Kč

Doporučujeme! Itálie ✈ Sicílie do tisícovky - letenky Catania z Vídně ↔ od 868 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás aktuální návod na rezervaci zpáteční letenky do Sicílie do tisícovky! Blízko sopky Etna se nalézá druhé největší město regionu Bari postaveného z lávových kamenů. Turistická sezóna 2023 nabírá na obrátkách, na což reagují i aerolinky, jako teď například Ryanair s nabídkou zpáteční letenky do Bari z Vídně od 868 Kč!

Kdy se vydat letecky do Catanie?

- leden - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 868 Kč

- únor - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 1.270 Kč

- březen - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 1.324 Kč

Náš tip

Potřebujete odlétat z pražského letiště Václava Havla? V takovém případě raději využijte letenky do Catania z Prahy od Wizz Air s cenou od 1.530 Kč, kde najdeme i termíny až do listopadu. Všechny další linky do Catania uvidíte o kousek níže. Kromě lowcostů můžeme využít i klasické linky rakouské společnosti Austrian Airlines.

Akční letenky Catania

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.