Doporučujeme! 🇮🇹 Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Norimberku, Vídně, Krakova a Prahy (zpáteční) od 626,- Kč

Doporučujeme! Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Norimberku, Vídně, Krakova a Prahy (zpáteční) od 626,- Kč
Rezervace letenky

Turistická sezóna se kvapem blíží. Víte, kam letos vyrazíte? Mohl by to být "evropský Karibik" - Italská Sardínie! Připravili jsme si pro vás souhrn aktuálních letů do největšího města na Sardínii. Letenky do Cagliari se prodávají ve 4 verzích. Odlétat lze Norimberku, Vídně, Krakova a Prahy. Ceny začínají na částce 626,- Kč.

1. Ryanair - obousměrné letenky do Cagliari s odlety z Norimberku od 626,- Kč s dostupností odletů od 8. dubna do 28. října 2022. Doporučujeme letět v dubnu, květnu, červenci a říjnu.

2. Ryanair - obousměrné letenky do Cagliari s odlety z Vídně od 772,- Kč s dostupností odletů od 7. dubna do 27. října 2022. Doporučujeme letět v dubnu a květnu.

3. Ryanair - obousměrné letenky do Cagliari s odlety z Krakova od 1.191,- Kč s dostupností odletů od 8. dubna do 28. října 2022. Doporučujeme letět v dubnu, květnu a červnu.

4. Volotea - obousměrné letenky do Cagliari s odlety z Prahy od 1.690,- Kč s dostupností odletů od 21. dubna do 27. října 2022. Doporučujeme letět na přelomu dubna a května.

TIP: Přehled levných letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.