Doporučujeme! Itálie ✈ Lombardie - letenky do Bergama z Prahy ↔ od 1.113 Kč

Doporučujeme! Itálie ✈ Lombardie - letenky do Bergama z Prahy ↔ od 1.113 Kč
Rezervace letenky

Kam si zaletět i s malým rozpočtem? Oblíbený cíl turistů je italská Lombardie. Jednou z nejlevnějších letenek při odletu z České republiky je teď krásné Bergamo. Lowcostová zpáteční linka dovoluje získat obousměrný spoj Praha - Bergamo a zpátky získat už za 1.113 Kč. Klíčem k takovým podmínkám je tarif společnosti Ryanair.

Kdy letět do Lombardie už za 1.113 Kč?

- prosinec - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 2.146 Kč

- leden - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.113 Kč

- únor - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.361 Kč

- březen - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.361 Kč

- duben - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.617 Kč

- květen - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.721 Kč

- červen - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 1.923 Kč

- červenec - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 2.861 Kč

- srpen - Ryanair - letenky Bergamo z Prahy od 2.172 Kč

Náš tip

Do Bergama v Itálii můžeme kromě Prahy letět také z Brna od 934 Kč, Bratislavy od 998 Kč a taky Vídně opět od 998 Kč. Všechny tyto nízkonákladové lety teď režíruje letecká společnost Ryanair.

Akční letenky Bergamo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.