Doporučujeme! Itálie ✈ Ligurie - akční letenky Janov z Vídně ještě na letní prázdniny ↔ od 690 Kč

Doporučujeme! Itálie ✈ Ligurie - akční letenky Janov z Vídně ještě na letní prázdniny ↔ od 690 Kč
Rezervace letenky

Tak jako každý den vychází slunce, tak stejně vychází každý den nové levné letenky. Máme pro vás víkendovou cestovatelskou vychytávku, která se hodí pro všechny, co nemají velký finanční rozpočet. Za pár korun tu máme ještě stále sezónní letenky do Itálie. Doporučujeme nedělní rezervaci letenky do Janova s odletem z Vídně od 690 Kč!

Kdy vyrazit do Ligurie?

Kdy? No přece o letních prázdninách! Že jsou už v plném proudu a letenka už bývá předražená? Pouhý omyl! Bývá, ale tady není! Do Janova stále koupíme letenky za parádní ceny i právě na prázdniny.

- srpen - Janov z Vídně od 813 Kč

- září - Janov z Vídně od 788 Kč

- říjen - Janov z Vídně od 690 Kč

- listopad - Janov z Vídně od 788 Kč

- prosinec - Janov z Vídně od 715 Kč

Jak poletím do Ligurie?

Nízkonákladovou linku do Itálie provozuje od letošního roku irská letecká společnost Ryanair. Odlétá se z letiště Vídeň - Schwechat a přistává se na letišti Janov (GOA) Christoforo Colombo - Itálie. Doba letu půldruhé hodiny.

Zavazadla

Chystáte se na svůj první nízkonákladový let? Pak vězte, že máte v ceně letenky do Janova i přepravu jednoho příručního zavazadla (45x25x20 cm).

Akční letenky Janov

 

Další levné lety do Itálie?

V TOP 15 se aktuálně umísťuje Catania z Vídně od 591 Kč, Boloňa z Vídně od 839 Kč, Bari z Vídně od 875 Kč, Pisa z Vídně od 875 Kč, Bergamo z Prahy od 879 Kč, Miláno z Vídně od 927 kč, Perugia z Vídně od 927 Kč a další. Přehled TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.