Doporučujeme! 🇮🇹 Itálie - levné letenky Neapol z Prahy (tam i zpět) od 540,- Kč

Doporučujeme! Itálie - levné letenky Neapol z Prahy (tam i zpět) od 540,- Kč
Rezervace letenky

Levná letenka do Itálie s odletem z Česka jako dárek? Proč ne, když se dá splašit už za pětistovku. S tímhle originálním překvapením nic nezkazíte. Jako takový se jeví například pro vaší polovičku zpáteční letenka do Kampánie z Prahy. Využijte momentálně jednoho z nejlevnějších spojů z ČR. Neapol z Prahy nyní od 540,- Kč.

Ryanair to drtí na všechny strany, ale letenky určitě nerozdává zadarmo. To platí také u letenek do Itálie. Jakto, že si tedy může dovolit nabízet letenky do Neapole z Prahy za ceny, které už na první pohled nemůžou být výdělečné? Je to jednoduché.

Ani u Ryanair nejsou blázni. TOP rozdílová cena letenky vychází jen na pár vybraných termínů, zan ty ostatní je potřeba si pak připlatit. Některé spoje tedy aerolinka zadotuje.

Dost teorie, jaká je praxe? Nejlevnější letenky Neapol z Prahy (a zpět) teď vycházejí nejlépe na měsíc květen, kdy jsme schopni se dostat u této nízkonákladové linky do Kampánie právě i na uvedených 540,- Kč.

Nepřehlédněte: TOP 15 nejžádanějších letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.