Doporučujeme! Itálie letecky z Česka za pár stovek ✈ Abruzzo - levné letenky do Pescary z Prahy ↔ od 1.239 Kč

Doporučujeme! Itálie letecky z Česka za pár stovek ✈ Abruzzo - levné letenky do Pescary z Prahy ↔ od 1.239 Kč
Rezervace letenky

Vyvracíme mýty, že také letenky s odlety z Česka už nemohou stát pár set Korun. Jako příklad pro vás máme tip na rezervaci obousměrné levné letenky do Itálie od 1.239 Kč. Dneska se vyplatí bookovat let do oblíbené provincie Abruzzo. Klíčem výpravě je let do Pescary s odletem z Prahy. Pospěšte si, podmínky se mění každou chvíli.

Kdy vyrazit do Pescary?

Chceme li ušetřit právě u lowcost letů, je potřeba se orientovat podle termínů. Proč? Pro každý den platí jiná cena letenky. Mnohdy stačí drobná úprava data a rozdíl je značný. Konkrétní situaci rychle vyčtete z kalendáře. Tímto způsobem se vybíra i letenka do Pescary s odletem z Prahy. Uvádíme také přehled cen do provincie Abruzzo na jednotlivé měsíce. Nejlépe to vychází na jaro!

- přelom březen/duben - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 1.239 Kč

- duben - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 1.723 Kč

- květen - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 2.086 Kč

- červen - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 2.460 Kč

- červenec - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 2.946 Kč

- srpen - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 3.387 Kč

- září - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 3.172 Kč

- říjen - Ryanair - Itálie - Pescara z Prahy od 2.946 Kč

Akční letenky Pescara

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.