Doporučujeme! Itálie - Kalábrie za pětistovku - levné letenky Lamezia Terme z Krakova (tam a zpět) od 542,- Kč

Doporučujeme! Itálie - Kalábrie za pětistovku - levné letenky Lamezia Terme z Krakova (tam a zpět) od 542,- Kč
Rezervace letenky

Stále přetrvávají jedny z nejlevnějších letenek v historii. Už jste si ulovily tu svoji? Dnes je u letecké společnosti Ryanair na řadě zajímavý tarif do italské Kalábrie. Tato oblíbená turistická oblast na jihu Itálie je momentálně na dosah z polského Krakova. Zpáteční levné letenky do Lamezia Terme se prodávají od 542,- Kč.

Toto jsou společně s odlety z Vídně jediné spoje do Lamezia Terme, které českému cestovateli dávají smysl. Linka z Vídně patřící také Ryanair ovšem stojí nyní 3x tolik. Mrkneme tedy hlavně na lety do Kalábrie hodící se pro odlety z polského města.

Kalendář aerolinky Ryanair je otevřen pro rezervaci obousměrné levné letenky do Lamezie Terme z Krakova od cca pětistovky na dobu od 27. březen až 27. říjen 2022. Nejméně zaplatíme za letenku do Itálie na začátek tohoto cestovního období.

Doporučujeme se také podívat na termíny na začátek léta, kdy už se rozjíždí hlavní turistická sezóna.

Zavazadla v ceně: 1 kus příruční sebou na palubu.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.