Doporučujeme! Itálie ✈ Kalábrie - 4 tipy na letenky do Lamezia Terme z Vídně, Norimberku, Krakova a Brna ↔ od 1.001 Kč

Doporučujeme! Itálie ✈ Kalábrie - 4 tipy na letenky do Lamezia Terme z Vídně, Norimberku, Krakova a Brna ↔ od 1.001 Kč

Je tu atraktivní pozvánka na jih slunné Itálie do provincie Catanzaro mezi Jónským a Tyrhénským mořem. Malebné přírodní kouty s písečnými dunami a skalnatou krajinou s vůní pomerančů a rozmarýnu, to je malé městečko Lamezia Terme. Máme pro vás hned 4 aktuální tipy jak vybrat levné letenky. Tam a zpátky si zaletíme už za tisícovku!

4 tipy na lety do Lamezia Terme

1. Ryanair - Itálie - Kalábrie - Lamezia Terme z Vídně od 1.001 Kč - dostupnost 27. březen až 26. říjen

2. Ryanair - Itálie - Kalábrie - Lamezia Terme z Norimberku od 1.076 Kč - dostupnost 27. březen až 26. říjen

3. Ryanair - Itálie - Kalábrie - Lamezia Terme z Krakova od 1.460 Kč - dostupnost 28. březen až 28. říjen

4. Smartwings - Itálie - Kalábrie - Lamezia Terme z Prahy za 8.290 Kč - dostupnost 31. červenec až 25. září

Náš tip

Zajímají vás italská letoviska a rádi byste letos letěli na vlastní pěst bez cestovní kanceláře? Doporučujeme také prohlédnout tipy na levné letenky do Sicílie a Sardinie.

Akční letenky Lamezia Terme

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.