Doporučujeme! Francie ✈ 6 tipů na rezervaci letenky do Paříže od ↔ 1.380 Kč

Doporučujeme!  Francie ✈ 6 tipů na rezervaci letenky do Paříže od ↔ 1.380 Kč

Paříž není jen muzeum Louvre, slavná Eiffelovka, vítězný oblouk, nebo katedrála Notre-Dame. Za prohlídku stojí například i pařížské katakomby, kamenný most se sochou Jindřicha IV a nespočet dalších. Pro tyto příležitosti pro vás máme sestavený únorový přehled 6 tipů na rezervaci levné letenky do Paříže. Zpáteční lety začínají na 1.380 Kč.

6 tarifů do Paříže v měsíci únor

Tři tarify patří nízkonákladovým aerolinkám Ryanair (odlety Krakov, Vídeň a Praha). Akční linku do Paříže s odletem z Prahy má také španělská nízkonákladovka Vueling Airlines. V systému narazíme i na klasické letenky do Paříže. První z Vídně od Air France za 3.390 Kč. Z Ostravy létá LOT Polish Airlines. Tyto zpáteční letenky stojí 3.890 Kč. Tyto tarify zahrnují i volná místa na hlavní letní turistickou sezónu.

1. Ryanair - Francie - lowcost letenky Paříž z Krakova od 1.370 Kč - termíny 6. únor až 27. říjen

2. Ryanair - Francie - lowcost letenky Paříž z Vídně od 1.389 Kč - termíny 6. únor až 28. říjen

3. Ryanair - Francie - lowcost letenky Paříž z Prahy od 1.865 Kč - termíny 7. únor až 27. říjen

4. Vueling - Francie - lowcost letenky Paříž z Prahy od 1.926 Kč - termíny 6. únor až 4. leden 2024

5. Air France - Francie - klasické letenky Paříž z Vídně za 3.390 Kč - termíny 9. únor až 29. listopad

6. LOT - Francie - klasické letenky Paříž z Ostravy 3.890 Kč - termíny 17. únor až 26. říjen

Akční letenky do Paříže

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.