Doporučujeme! Finnair - USA - levné letenky New York z Berlína (zpáteční) 7.990,- Kč

Doporučujeme! Finnair - USA - levné letenky New York z Berlína (zpáteční) 7.990,- Kč
Rezervace letenky

Skvělý kompromis na cestě do New Yorku v průběhu října nabízí finská letecká společnost Finnair. I když TAP Portugal i Aeromexico už nabídly o něco levnější letenky, odlétat z Barcelony a Madridu se nechtělo všem. Daleko dostupnější je u Čechu oblíbené odletové letiště v Berlíně. Je tu New York z Německa za 7.990,- Kč.

Dostupnost: Cesty do USA jsou pro očkované z EU povoleny od 11. listopadu 2021. Toho se Finnair hned chopila  a nabízí kalendář letenek do New Yorku za 8 tisíc s odletem z německého Berlína od 10. listopadu do 13. července 2022. Okrajově tak můžeme cílit i na sezónní letenky do USA v letním období.

Co obnáší let do Spojených států amerických (USA) na palubě finské národní čtyřhvězdičkové aerolinky Finnair? Letí se z letiště Berlín Brandeburg (BER) s přestupem v Helsinkách (HEL), kde nám už za 40 minut letí letadlo do Ameriky. Přistání je na letišti New York (JFK) John F Kennedy airport - USA. Celková doba letu je 11,5 hodin což je na zaoceánský let naprostá pohoda.

Další extra levné letenky do USA najdete zde.

Dopravci: Finnair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.