Doporučujeme! Finnair - Spojené státy americké - Nevada - levné letenky Las Vegas z Berlína (zpáteční) 9.690,- Kč

Doporučujeme! Finnair - Spojené státy americké - Nevada - levné letenky Las Vegas z Berlína (zpáteční) 9.690,- Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Po roce a půl vám opět můžeme ukázat také výhodné lety do amerického města hazardu a nekonečné zábavy! Ukončujeme půst levných letů do Nevady, zaviněný dobou koronavirovou. Na tohle čekáme již od srpna 2022! Umíte se rychle rozhodovat? Pak máte šanci získat letenky do Las Vegas s odletem z Berlína za 9.690,- Kč.

Levné letenky, na které se dlouho čekalo, jdou rychle na dračku. Ať už to je dnešní Bali, nebo všeobecně lety do USA jako včerejší akce Los Angeles a New York za sedm tisíc a podobně. Tuhle do Las Vegas pod deset tisíc korun má na svědomí finská letecká společnost Finnair.

Dostupnost: Levné letenky do Las Vegas z Berlína od Finnair objednávejte na termíny od 1. dubna do 5. listopadu 2022 (kromě letních prázdnin). Pozor! Volná místa mizí velmi rychle!

Jak se dopravím do Nevady v USA? Odletem z letiště Berlín Brandeburg (BER) s přestupem v Helsinkách (HEL) a Chicagu (ORD). Cílová destinace je  Las Vegas (LAS) McCarran airport Spojené státy americké. Zpáteční let je v ceně.

Zavazadla: 2 ks příruční zdarma

Dopravce: Finnair

Tip: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.