Doporučujeme! Finnair ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína ↔ 11.490 Kč

Doporučujeme! Finnair ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína ↔ 11.490 Kč
Rezervace letenky

Je tady výrazná sleva letenek do hlavního města Mexika. Jenom tři dny zpátky jsme vydali zprávu o akčních letenkách do Mexico City z Prahy od Iberie za 16.490 Kč. Úterní den je všechno jinak. Až o pět tisíc levnější letenka se nyní zrodila u Finnair. Momentálně doporučujeme akční let do Mexico City s odletem z Berlína s cenovkou 11.490 Kč!

Kdy letět do Mexico City za pouhých 11.490 Kč?

Pozor! Zaplatit pouhých jedenáct a půl tisíc Korun za zpáteční letenky do Mexico City z Berlína můžeme jen ve výprodeji. K dispozici jsou volná místa s odlety od 1. března 2023 a návraty do 13. března 2023. Odlety jsou možné jenom v prvním týdnu měsíce března.

Jak se letí do Mexika?

Levné lety do Mexika ve výprodeji provozuje finská letecká společnost Finnair. Odletá se z Berlína - letiště Brandenburg (BER) - Německo. Linka vede přes Helsinky, kde bleskově přestoupíme a pokračujeme na letiště Barajas do Madridu (MAD) - Španělsko. Poté už následuje let do finální destinace Mexico City (MEX) Benito Juarez Intl Airport - Mexiko. Totožné provozní podmínky absolvujeme i nazpátek.

U Finnair dvě zavazadla zdarma!

Malé zavazadlo (40×30×15 cm) se u aerolinek Finnair dopravuje zdarma, stejně jako větší příruční zavazadlo (56×45×25 cm, do hmotnosti 8 kg).

Náš tip

Tarif Finnair se první prosincové úterý stal nejlevnějším spojem do Mexika. Druhým je zpáteční letenka do Cancunu z Berlína za 12.990 Kč od American Airlines. Na přehled se podívejte o kousek níže.

Akční letenky do Mexika TOP 5

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.