Doporučujeme! Finnair / British Airways - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Berlína (tam a zpět) 6.990,- Kč

Doporučujeme! Finnair / British Airways - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Berlína (tam a zpět) 6.990,- Kč
Rezervace letenky

Loňskou nabídku Scandinavian Airlines na letenky do Kalifornie za pouhých sedm tisíc od listopadu ještě nikdo netrumfnul. Nyní se na stejnou metu dostává kombinovaný tarif leteckých společností Finnair a British Airways - zpáteční akční letenky Los Angeles s odletem z Berlína jenom za 6.990,- Kč i včetně cesty zpět.

Dostupnost: Akce letenky do USA - Kalifornie - Los Angeles s odletem z Berlína  od Finnair a British Airways je zaměřena na jaro, konec léta a podzim. (5. duben až 26. červen a od 2. září do 13. prosince 2022.

Do USA se odlétá z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo a letí se s přestupem ve finských Helsinkách (HEL). Přílety jsou na Los Angeles (LAX) airport - Kalifornie - Spojené státy americké. Zpátky se letí přes Londýn Heathrow (LHR) a odtud zpátky do Berlína z British Airways.

Tarif obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel zdarma v ceně levné letenky.

Tip: Přehled všech TOP 10 akční letenky do USA. Nyní doporučujeme také New York za 7.390,- Kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.