Doporučujeme! EVA AIR ✈ Thajsko bez přestupu - akční letenky Bangkok z Vídně na křídlech 5* aerolinky ↔ 14.990 Kč

Doporučujeme! EVA AIR ✈ Thajsko bez přestupu - akční letenky Bangkok z Vídně na křídlech 5* aerolinky ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Když český batůžkář razí do Thajska, razí co největší komfort a pohodlí za co nejnižší cenu. S tím souvisí i co možná nejkratší let. Není se čemu divit, letět do Thajska není jako letět do Bulharska. Kdo splňuje takové požadavky? Nyní hlavně taiwanská soukromá letecká společnost EVA AIR s tarifem Praha - Bangkok a zpět za patnáct tisíc.

Jak poletím do Thajska?

Letí se s pětihvězdičkovou aerolinkou EVA AIR z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přílety na Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport. Přímý let do Thajska trvá 10 hodin a 25 minut.

Kdy letět do Bangkoku s 5* EVA AIR?

Dopravce EVA Air nabízí předsezonní letenky do Bangkoku z Vídně - tedy lety těsně před zahájením hlavní turistické sezóny 2022/2023. Volná místa najdeme na poslední týden v září a pak taky na říjen. Návraty jsou možné do 30.10. 2022.

Doprava zavazadel

U nadprůmerné aerolinky EVA AIR můžeme počítat se 4 zavazadly zdarma! (2 palubní + 2 odbavená)

Tip redakce

O tarifu jsme psali už na začátku června, za tu dobu nám ale zlevnil o pětistovku z 15.490 Kč na 14.990 Kč.

Další alternativy do Bangkoku?

Nejlevnější je nyní open jaw akční let: Vídeň - Bangkok / Bangkok - Mnichov za 10.990 Kč od Saudi Airlines. Mezi další nejdostupnější je linka Berlín - Bangkok a zpět od Scoot za 11.590 Kč. Přímé lety nabízí za třináct tisíc korun také čtyřhvězdičková Austrian Airlines. Přehled těchto a dalších najdete níže.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.