Doporučujeme! Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (tam a zpět) 10.990,- Kč

Doporučujeme! Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (tam a zpět) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Nadprůměrná letecká společnost Etihad Airways doplnila další termíny pro cesty na thajský Phuket. Na největší ostrov v Thajsku létá dopravce za více než příznivých podmínek. Vyráží se z Vídně a za zpáteční letenku dáme 10.990,- Kč. Hledáte li luxusní letovisko pro dovolenou, Phuket splňuje všechny parametry.

Dostupnost: Hlavní turistická sezóna je v Thajsku v plném proudu. S tarifem Etihad Airways si může ohřát polívčičku i český dovolenkář. V rezervačním systému totiž najdeme letenky na Phuket už na odlet 6. února. Návraty z Thajska jsou možné až do 30. srpna 2022.

Tip: Označili jste si datum v kalendáři, ale pak se vám ukázala informace o nedostupnosti? Někdo byl rychlejší. Nezbývá než zkusit objednat akční letenky na Phuket na jiné datum.

Tarif na Phuket od Etihad Airways je vhodný pro všechny, kteří by si chtěli cestu vylepšit o jednodenní zastávku v Emirátech. Prohlédnout si navíc Abu Dhabí je příjemné zpestření na cestě do Thajska pro opravdového dobrodruha.

Přílet jsou na letiště Phuket (HKT) - Thajsko.

Zavazadla: 2 ks příruční + 1 ks odbavené do 20 kg.

Dopravce: Etihad Airways

Další tipy na letenky do Thajska zde.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.