Doporučujeme! Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (tam a zpět) 10.990,- Kč

Doporučujeme! Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (tam a zpět) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Nadprůměrná letecká společnost Etihad Airways doplnila další termíny pro cesty na thajský Phuket. Na největší ostrov v Thajsku létá dopravce za více než příznivých podmínek. Vyráží se z Vídně a za zpáteční letenku dáme 10.990,- Kč. Hledáte li luxusní letovisko pro dovolenou, Phuket splňuje všechny parametry.

Dostupnost: Hlavní turistická sezóna je v Thajsku v plném proudu. S tarifem Etihad Airways si může ohřát polívčičku i český dovolenkář. V rezervačním systému totiž najdeme letenky na Phuket už na odlet 6. února. Návraty z Thajska jsou možné až do 30. srpna 2022.

Tip: Označili jste si datum v kalendáři, ale pak se vám ukázala informace o nedostupnosti? Někdo byl rychlejší. Nezbývá než zkusit objednat akční letenky na Phuket na jiné datum.

Tarif na Phuket od Etihad Airways je vhodný pro všechny, kteří by si chtěli cestu vylepšit o jednodenní zastávku v Emirátech. Prohlédnout si navíc Abu Dhabí je příjemné zpestření na cestě do Thajska pro opravdového dobrodruha.

Přílet jsou na letiště Phuket (HKT) - Thajsko.

Zavazadla: 2 ks příruční + 1 ks odbavené do 20 kg.

Dopravce: Etihad Airways

Další tipy na letenky do Thajska zde.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.