Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně ↔ od 13.990 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně ↔ od 13.990 Kč
Rezervace letenky

Akční letenky na konci roku 2023 už vedou do všech koutů světa. Docela málo oproti minulosti jich přibývá do Thajska a to i v případě Bangkoku. Vývoj situace mění opačným směrem nadprůměrná letecká společnost Etihad Airways. Po třech měsících tu máme tip na zpáteční letenky na ostrov Phuket z Vídně za 13.990 Kč.

Kdy letět na Phuket za čtrnáct tisíc Korun?

Nyní nastal nejlepší doba na rezervaci levné letenky na Phuket na začátek jaro. Ani brzo ani pozdě a z toho plyne atraktivní tarif. Etihad Airways láká na Phuket z Vídně od 8. května 2023 do 29. června 2023, kdy končí cestovní období vymezené pro danou akci.

Na thajský ostrov pohodlně pouze s 1 krátkou zastávkou

Aerolinka Etihad Airways nemaskuje nízkou cenu za složitý spoj s mnoha přestupy a dlouhým čekáním na další letadlo. Linka do Thajska z Vídně (VIE) vede přes Emiráty - Abu Dhabí, kde máme na přestup 3 hodiny. Poté linka pokračuje do konečné destinace (HKT) Phuket airport. Stejné podmínky jsou i zpátky.

Doprava zavazadel do Thajska na palubě Etihad Airways

Zpáteční letenka na Phuket z Vídně od Etihad Airways obsahuje dopravu 2 kusů zavazadel bez doplatku. Zdarma je jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené do hmotnosti 23 kg.

Náš tip

Chcete na Phuket letět z Prahy? Využijte služeb aerolinek Turkish Airlines. Za její letenky na Phuket s odletem z ČR si oproti Etihad Airways bude nutné připlatit dva tisíce Korun (15.990 Kč).

Akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.