Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky na ostrov Mahe Island z Vídně ↔ 14.590 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky na ostrov Mahe Island z Vídně ↔ 14.590 Kč
Rezervace letenky

Nádherně tyrkysové moře omývá bílé písečné pláže Mahe, hlavního ostrova Seychel, kde se střídají malebné rybářské vesnice s tropickými lesy plnými endemických druhů. V hlavním městě Victoria ožívá kreolská kultura, ať už jde o trhy plné exotických plodů, rušné ulice s koloniálními budovami, či festivaly s rytmickými seychelskými tanci.

Letenky na Seychely s 4* aerolinkou z Vídně za 14.590 Kč

Dopravce: Etihad Airways

Cestovní období: 4. říjen 2023 až 25. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Abú Dhabí (AUH) Dhabi Intl Arpt Spojené Arabské Emiráty

Přílet: Mahe Island (SEZ) Seychelles Intl Arpt Seychely

Zavazadla: 2 zavazadla (1 příruční + 1 odbavené do 23 kg)

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Veřejná doprava (autobus): Nejlevnější způsob, jak se dostat do centra ostrova, je autobusem. Existuje několik linek, které vás z letiště odvezou do různých částí ostrova. Cena se pohybuje kolem 5-10 SCR (0,30-0,60 EUR) a doba jízdy závisí na vašem cílovém bodu.

2. Taxi: Na letišti najdete taxislužbu, která vás odveze do centra města. Cena se pohybuje kolem 150-200 SCR (9-12 EUR) a doba jízdy závisí na dopravní situaci.

3. Pronájem automobilu: Můžete si také pronajmout auto na letišti a tím získat větší flexibilitu při prozkoumávání ostrova. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla, době pronájmu a dalších faktorech.

Co dělat na ostrově Mahe Island?

1. Pláže Beau Vallon: Užijte si sluneční paprsky a osvěžující vody na jedné z nejpopulárnějších pláží na Seychelách. Beau Vallon je ideální pro odpočinek, plavání a vodní sporty.

2. Národní park Morne Seychellois: Prozkoumejte tuto rozsáhlou přírodní rezervaci, která je domovem pestrobarevných ptáků, vzácných rostlin a nabízí nádherné výhledy na okolní ostrovy.

3. Botanická zahrada Victoria: Obdivujte exotickou flóru Seychel a procházejte se rozlehlou botanickou zahradou, která je domovem mnoha druhů endemických rostlin.

4. Misión Lodge Lookout: Vydejte se na vyhlídkový bod Misión Lodge a oceníte úchvatné výhledy na okolní kopce, zelené údolí a nedotčenou přírodu.

5. Národní památník Vallee de Mai: Navštivte toto jedinečné místo, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Objevujte vzácné druhy rostlin, jako je Coco de Mer, a pozorujte životně důležitou biodiverzitu.

6. Zahrady Maison Eureka: Zastavte se v těchto historických zahradách a zážijte atmosféru staré koloniální doby. Prohlédněte si tradiční seychelskou architekturu a vychutnejte si klid a krásu prostředí.

7. Victoria Market: Prožijte autentický seychelský zážitek na tradičním trhu Victoria Market. Nakupujte čerstvé ovoce, zeleninu, koření a suvenýry.

8. Pláž Anse Intendance: Odpočiňte si na této malebné pláži s bílým pískem, která je obklopena palmami a nabízí nádherné vlny pro surfování.

9. Téměř opuštěný ostrov Félicité: Vychutnejte si klid a soukromí na téměř opuštěném ostrově Félicité. Tento ostrov je ideální pro pikniky, procházky po pláži a šnorchlování v křišťálově čisté vodě.

10. Národní rezervace Ste Anne Marine: Navštivte tuto chráněnou oblast, která je domovem různých druhů korálů a mořského života. Podívejte se pod hladinu a objevte úžasný podvodní svět.

11. Socha Panny Marie na kopci Signal: Vystupte na vrchol kopce Signal a obdivujte impozantní sochu Panny Marie, která dominuje panoramatu města Victoria.

12. Sir Selwyn-Selwyn Clarke Market: Procházejte se touto živou tržnicí a ochutnávejte tradiční seychelská jídla, čerstvé mořské plody a další lahůdky.

13. Prameniště Mission Lodge: Procházejte se v blízkosti pramenišť Mission Lodge a obklopujte se horským vzduchem a přírodní krásou.

14. Pláž Anse Royale: Užijte si sluneční paprsky na této pohádkové pláži s jemným pískem a azurovou vodou. Ideální pro odpočinek a koupání.

15. Výlet na sousední ostrovy: Využijte svůj pobyt na Mahé a podnikněte výlet na sousední ostrovy, jako je Praslin nebo La Digue. Objevujte jejich přírodní krásy a nádherné pláže.

Toto je pouze malý výběr z mnoha atrakcí, které ostrov Mahé nabízí. Nezapomeňte také ochutnat místní kuchyni, vychutnat si slavný seychelský rum a prozkoumat další skryté poklady ostrova.

Náš tip

Letenky na Sechely - Mahe Island nám za příplatek 1.400 Kč nabízí i Ethiopian Airlines. Pak je tu také Qatar s nabídkou akční letenky Mahe Island z Vídně za 15.990 Kč. Naopak aerolinka Emirates Airlines se toho nebojí a zpáteční lety nabízí od 20.990 Kč

Všechny akční letenky na Seychely

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.