Doporučujeme! Etihad Airways - Maledivy - levné letenky Male z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč

Doporučujeme! Etihad Airways - Maledivy - levné letenky Male z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu zatím nejatraktivnější pozvánka na Maledivy letošního roku! Na scénu se vrací Etihad Airways as představuje letenky na Maledivy za třináct tisíc. Tohle na loni na konci roku předvedla jen Singapore Airlines. Nestihli jste li včas zabukovat, máte druhou šanci ukořistit nyní nejlevnější lety do Male z Vídně za 12.990,- Kč.

Na Maledivy s Etihad Airways ještě v průběhu sezóny? Žádný problém! Nabízí se odlety do Male z Vídně od 16. ledna 2022, což je už pozítří. Najdeme zde spoustu termínů i na léto a letní prázdniny s návraty až do 29. října.

Jak se dostanu na Maledivy? Odletem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) na palubě 4* letecké společnosti Etihad Airways s přestupem v Emirátech - Abu Dhabi (AUH) a konečným příletem na letiště  Male (MLE) airport. Stejně se poté dopravujeme i zpátky.

Zavazadla: Bez doplatku máme 2 kusy příručních zavazadel a taky 1 odbavené do 20 kilo. Celkem tedy jako králové můžeme na Maledivy tahat 3 zavazadla :)

Myslíte li to s cestou na Maledivy vážně, je potřeba okamžitě rezervovat. Takové akce jako nyní od Etihad Airways nebo Singapore Airlines, kdy cena klesne nejen pod dlouhodobé minimum, ale dostane se třeba i na hranici, na které doposud nebyla, čeká mnoho cestovatelů, jenž termíny vyzobají vždy rychlostí světla.

Dopravce: Etihad Airways

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.