Doporučujeme! Etihad Airways - Maledivy - levné letenky Male z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč

Doporučujeme! Etihad Airways - Maledivy - levné letenky Male z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu zatím nejatraktivnější pozvánka na Maledivy letošního roku! Na scénu se vrací Etihad Airways as představuje letenky na Maledivy za třináct tisíc. Tohle na loni na konci roku předvedla jen Singapore Airlines. Nestihli jste li včas zabukovat, máte druhou šanci ukořistit nyní nejlevnější lety do Male z Vídně za 12.990,- Kč.

Na Maledivy s Etihad Airways ještě v průběhu sezóny? Žádný problém! Nabízí se odlety do Male z Vídně od 16. ledna 2022, což je už pozítří. Najdeme zde spoustu termínů i na léto a letní prázdniny s návraty až do 29. října.

Jak se dostanu na Maledivy? Odletem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) na palubě 4* letecké společnosti Etihad Airways s přestupem v Emirátech - Abu Dhabi (AUH) a konečným příletem na letiště  Male (MLE) airport. Stejně se poté dopravujeme i zpátky.

Zavazadla: Bez doplatku máme 2 kusy příručních zavazadel a taky 1 odbavené do 20 kilo. Celkem tedy jako králové můžeme na Maledivy tahat 3 zavazadla :)

Myslíte li to s cestou na Maledivy vážně, je potřeba okamžitě rezervovat. Takové akce jako nyní od Etihad Airways nebo Singapore Airlines, kdy cena klesne nejen pod dlouhodobé minimum, ale dostane se třeba i na hranici, na které doposud nebyla, čeká mnoho cestovatelů, jenž termíny vyzobají vždy rychlostí světla.

Dopravce: Etihad Airways

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.