Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Mnichova a Vídně ↔ 14.290 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Mnichova a Vídně ↔ 14.290 Kč
Rezervace letenky

Pecka z minulého měsíce - letenka na Maledivy z Prahy v podání 5* aerolinky Singapore Airlines za čtrnáct tisíc byla pryč rychlostí blesku. Kdo nechtěl přeplácet za letenky 20 tisíc a víc, musel si počkat a to se vyplatilo. Na scénu se teď vrací Etihad Airways s dvojičkou levných letů do Male. Buď z Mnichova za 14.290 Kč, nebo Vídně za 15.790 Kč.

2 tipy na Maledivy s Etihad Airways

1. Maledivy - letenky Male odlety z Mnichova 14.290 Kč - termíny 12. duben až 15. červen

2. Maledivy - letenky Male odlety z Vídně 15.790 Kč - termíny 5. červen až 15. červen

Pozor, linka Etihad Airways s odlety z Vídně už je dostupná pouze ve výprodeji posledních volných míst jenom na jeden měsíc.

Náš tip

Když připlácet, tak za kvalitu a lepší podmínky. Vyhovuje vám víc odlet z Prahy s datem od dubna 2023 do ledna 2024? Doporučujeme letenky na Maledivy z Prahy od Qatar Airways s cenou 21.590 Kč. Porovnat si všechny březnové tarify s letenkami do Male můžete o kousek níže.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.