Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 12.990 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Jako na zavolanou přichází nové akční letenky do Jihoafrické republiky. Ethiopian Airlines oproti jaru zdražila letenky do Johannesburgu o cca dobré čtyři tisíce z 12.590 Kč na 16.390 Kč a to je k vzteku! Jenže situaci sledovala i čtyřhvězdičková aerolinka Etihad Airways a v zápětí vydává akční letenky Johannesburg z Vídně za 12.990 Kč.

Kdy cestovat do Jihoafrické republiky?

Kalendář nadprůměrné letecké společnosti z Emirátů dovoluje vybírat termín letu již od konce letních prázdnin, ale odložit takovou cestu při výhodné rezervaci letenky do Johannesburgu můžeme i tento rok. Leťte mezi 24. srpnem 2022 až 21. červnem 2023.

Jak se dostanu do Johannesburgu?

Svěřte se do péče 4* aerolinky Etihad Airways, určitě nebudete litovat. Letí se z Vídně (VIE) přes Abu Dhabí (AUH) - Emiráty s přistáním na Johannesburg (JNB) O R Tambo International airport - Jižní Afrika.

Přeprava zavazadel do Johannesburgu

U Etihad Airways máme v ceně zpáteční letenky dopravu 3 zavazadel zdarma. 2 příruční na palubu + 1 odbavené do 23 kg.

Tip redakce

Z letu do JAR se teď dá razit i do Kapského města. Akční lety má na starosti Ethiopian Airlines. Níže najdete přehled všech letenek do Jihoafrické republiky.

Akční letenky Jihoafrická republika (JAR)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.