Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Indonésie - akční letenky do Jakarty z Vídně ↔ 14.990 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Indonésie - akční letenky do Jakarty z Vídně ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás nový tip na rezervaci letenky do Indonésie! Co nám zatím předložil rok 2023? Po zdražených open jaw letenkách Praha - Jakarta - Budapešť o dva tisíce se mnoho cestovatelů poohlíží po alternativě. Tu nyní mají u čtyřhvězdičkové certifikované letecké společnosti Etihad Airways v podobě letenky do Jakarty z Vídně za 14.990 Kč.

Kdy letět do Jakarty z Vídně za patnáct tisíc?

Dopravní společnost Etihad Airways se u těchto akčních letů do Indonésie zaměřila na období jara a léta letošního roku. Rozklikněte si kalendář (odkaz pod titulkem, nebo pod článkem), uvidíte levné letenky Jakarta s odletem z Vídně na dobu od 26. března do 30. července 2023.

Co obnáší let na palubě Etihad Airways?

V první řadě je potřeba říct, že aerolinka Etihad Airways má 4 hvězdičky a to je druhý nejvyšší možný počet a patří mezi nejlepší na světě. Dokonalý palubní servis včetně jídla a interaktivní zábavy je u ní výsadou.

Náš tip

Zajímá li vás v úvodu zmíněný open jaw spoj? Pak vězte, že takové letenky mohou být vaše ještě o pětistovku levnější, než u Etihad Airways. Linku vypravuje aerolinka Saudia Airlines. Zpáteční letenky do Jakarty z Vídně teď má i renomovaná tajvanská pětihvězdičková letecká společnost China Airlines. Za 17.990 Kč se s ní dá cestovat do Indonésie v termínech od poloviny února do 26. června 2023.

Akční letenky Jakarta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.