Doporučujeme! Easyjet ✈ Švýcarsko - letenky do Basileje z Prahy ↔ od 1.283 Kč

Doporučujeme! Easyjet ✈ Švýcarsko - letenky do Basileje z Prahy ↔ od 1.283 Kč
Rezervace letenky

Za poznáním hned tří odlišných kultur do švýcarské Basileje! Romantické místo severozápadního Švýcarska si do hledáčku vzaly i nízkonákladové aerolinky. Přesněji řečeno - jediná. Bezkonkurenčně nejvýhodnější podmínky najdeme u britského dopravce Easyjet, který létá z Česka. Doporučujeme linku Praha - Basilej a zpět od 1.283 Kč!

Kdy letět do Basileje jenom za 1.283 Kč?

- leden - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 1.491 Kč

- únor - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 1.941 Kč

- březen - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 1.283 Kč

- duben - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 1.414 Kč

- květen - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 2.065 Kč

- červen - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 1.994 Kč

- červenec - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 2.196 Kč

- srpen - EasyJet - Švýcarsko - Basilej z Prahy od 2.196 Kč

Náš tip

Víte, že do EasyJet létá do Basilej také z Vídně. Tato varianta je nyní nicméně dražší než linka z Česka. Spoj se prodává od 1.526 Kč.

Další alternativy do Švýcarska

Od 1.902 Kč se s EasyJet podíváme také do Ženevy. Létá se z Prahy. Letenky do hlavního města Švýcarska má jen Swiss Airlines za 4.290 Kč. Více se dočtete na stránce levné letenky Švýcarsko, případně koukněte rovnou na akce níže.

Akční letenky do Švýcarska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.