Doporučujeme! Easyjet - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy (tam a zpět) od 1.234,- Kč

Doporučujeme! Easyjet - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy (tam a zpět) od 1.234,- Kč
Rezervace letenky

Hlavní město Nizozemska letecky z Česka a zpátky za dvanáct stovek? Tohle je malá revoluce! Proč? Aerolinky se všeobecně perou o zákazníky a nabízejí lety i za desítky korun. To ale neplatí o letu do Amsterdamu, kde se dlouhodobě nic nezlevňuje. Nyní je tu však vyjímka a nejlevnější letenky Amsterdam z Prahy za poslední léta.

Na linkách do Amsterdamu z Prahy soupeří KLM, Vueling Airlines a Easyjet. Posledně zmiňovaná britská Easyjet aktuálně kraluje a nabízí levné letenky do Amsterdamu s odlety z Prahy od 1.234,- Kč. Takto levně jsme mohli do Amstru letět naposledy v únoru před 2 roky.

Dostupnost: Volných míst na lince Praha - Amsterdam a zpět za nejnižší cenu je dostatek na dobu od konce ledna a do dvou tisíc se vlezeme dokonce i rezervací letenky do Nizozemska na letní prázdniny. Je ideální doba na rezervaci.

Přilétá se z Prahy (PRG) na letiště Schiphol airport (AMS) - Nizozemsko s jedním příručním zavazadlem bez doplatku.

Dopravce: Easyjet

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.