Doporučujeme! EasyJet ✈ Itálie - Lombardie - levné letenky Milán z Prahy ↔ od 1.269 Kč

Doporučujeme! EasyJet ✈ Itálie - Lombardie - levné letenky Milán z Prahy ↔ od 1.269 Kč
Rezervace letenky

Jak zdolat cestu do italské Lombardie z České republiky s pár stovkami v kapse? Momentálně se nám to podaří v rámci nízkorozpočtového tarifu britské lowcost letecké společnosti EasyJet. Doporučujeme její obousměrné letenky do Milána s odlety z Prahy v cenách od 1.269 Korun, což je ideální spoj na letiště Malpensa.

Kdy vyrazit do Milána?

- leden - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.269 Kč

- únor - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.368 Kč

- březen - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.455 Kč

- duben - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.508 Kč

- květen - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.673 Kč

- červen - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 1.673 Kč

- červenec - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 2.116 Kč

- srpen - EasyJet - Itálie - Milán z Prahy 2.215 Kč

Náš tip

Máte to blíže do Vídně, než do Prahy? Pak volte aerolinku Ryanair a její zpáteční letenky Milán z Vídně od 998 Kč. Z Prahy létá také konkurenční Wizz Air s letenkou Praha - Milán a zpět od 1.166 Kč. Maďarská aerolinka tam létá také z Katovic a to od 1.616 Kč. Do Milána mohou letět také Ostraváci. Z letiště Mošnov létá polská LOT za 3.290 Kč

Akční letenky do Milána

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.