Doporučujeme! EasyJet ✈ Egypt za pár korun - akční letenky do Marsa Alam z Berlína ↔ od 2.494 Kč

Doporučujeme! EasyJet ✈ Egypt za pár korun - akční letenky do Marsa Alam z Berlína ↔ od 2.494 Kč
Rezervace letenky

Cestovat za sluníčkem do Egypta přes zimu dává smysl. Chcete se oprostit od cestovky a vše si naplánovat podle svých not a srazit náklady na minimum? Lowcosty do Marsa Alam od německé Eurowings dokonce odlétají z Prahy, výraz levné použít nemůžeme (8.290 Kč). Ten se hodí k letenkám do Marsa Alam od EasyJet (od 2.494 Kč).

Dostupnost letenek do Marsa Alam na palubě EasyJet

Nízkonákladové lety do Egypta z Berlína od EasyJet budou v provozu od 5. listopadu 2022, my však doporučujeme uskutečnit rezervaci letenky do Marsa Alam na datum od 7. prosince až po 15. únor 2023), kdy zaplatíme úplně nejméně.

Jak poletím bez cestovky do Marsa Alam?

Odlétá s leteckou společností EasyJet z Berlína (BER) - Německo. Letí se přímým nízkonákladovým spojem s přistáním na Marsa Alam (RMF) Marsa Alam airport - Egypt za necelých pět hodin.

Doprava zavazadel do Egypta

Kdy zpátky nepovezete tunu písku, mušle a nevím, co ještě :) vystačíte si s příručním zavazadlem tam i zpět. U EasyJet s rozměry do 45x36x20 cm a neomezenou váhou!

Tip redakce

Níže najdete i verze letenek Praha - Marsa Alam a zpět od Eurowings za 8.290 Kč na listopad 2022 až březen 2023.

Akční letenky do Marsa Alam

 

Další levné letenky do Egypta

V tuto chvíli můžeme výhodně objednávat i letenky do Káhiry, Sharm El Sheikh a Hurghady. Přehled najdete na stránce akční letenky Egypt.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.