Doporučujeme! 🇪🇬 Easyjet - Egypt - levné letenky Hurghada z Berlína (tam i zpět) od 2.272,- Kč

Doporučujeme! Easyjet - Egypt - levné letenky Hurghada z Berlína (tam i zpět) od 2.272,- Kč
Rezervace letenky

Jaké jsou možnosti cesty do Egypta bez cestovky? Dnes se podíváme na letovisko Hurghada. Na začátku roku nabízela letenky do Hurghady Wizz Air při odletech z Budapešti (od 2.168,- Kč). Tento tarif byl už stažen z nabídky a situace se znovu ujala aerolinka Easyjet. S tímto dopravcem se létá do Hurghady z Berlína od 2.272,- Kč!

Egypt a přístavní město Hurghada je navštěvováno hlavně v době, kdy u nás není zase tak teplo. Samozřejmě se najdou i odvážlivci, kteří tam cestují přes léto. Kdy tedy vyrazit?

Dostupnost: Na last minute letenky momentálně zapomeňte, na tyhle lety do Hurghady z Berlína je momentálně největší příplatek. Chcete li si ulovit nejlevnější letenky pod dva a půl tisíc korun, podívejte se na termíny na leden a únor příštího roku.

Alternativa: Na lince Praha - Hurghada a zpět operuje i turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines. Poslední letenky Hurghada z Prahy ve výprodeji si lze zabukovat na duben až červen za částku 6.990,- Kč.

TIP: Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh? Přehled aktuálních nejlevnějších letenek do Egypta zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.