Doporučujeme! Delta Airlines ✈ Karibik - Kolumbie - levné letenky na ostrov San Andres z Mnichova ↔ 14.990 Kč

Doporučujeme! Delta Airlines ✈ Karibik - Kolumbie - levné letenky na ostrov San Andres z Mnichova ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu zcela ojedinělá nabídka akčních letenek na Čechy nepoznaný korálový ostrov v Karibiku. Tohle místo spadající pod Kolumbii jsme tady v přehledu ještě nikdy neměli. Vůbec poprvé v historii představujeme levné letenky na San Andres za 14.990 Kč. Za vznikem výhodného spoje je americká společnost Delta Airlines. Odlétá se z Mnichova.

Kdy letět na ostrov San Andres za 15 tisíc?

Většina tarifů do exotiky už nyní cílí na příští rok. Nejinak tomu je také u Delta Airlines tarifu zpáteční letenky San Andres s odletem z Mnichova za 14.990 Kč. Cestovat se však dá hned od začátku příštího roku a to konkrétně od 15. ledna 2023 s návraty nejpozději do 11. března 2023 a to jen při aktuální rezervaci!

Jak poletím na San Andres?

Letí se s dvěma přestupy. Z Mnichova přes americkou Atlantu a pak také přes kolumbijskou Bogotu až na letiště San Andres (ADZ) San Andres Island airport - Kolumbie - Karibik. Čas na přestup se značně liší podle zvoleného data. Obdobný let nás čeká i zpět. Vše režíruje Delta Airlines.

Doprava zavazadel na San Andres

Delta Airlines nám dává gratis dopravu dvou zavazadel zdarma. Jedno je příruční a jedno odbavené.

Náš tip

Kdo se zajímá o letenky do Bogoty, musí si počkat. Akční letenka z Vídně za čtrnáct tisíc z poloviny září se totiž vyprodala během pár hodin.

Akční letenky do Kolumbie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.