Doporučujeme! Delta Air Lines ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Svatá Lucie z Prahy ↔ 15.990 Kč

Doporučujeme! Delta Air Lines ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Svatá Lucie z Prahy ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Od strmých, sopečných vrcholů k zářícím karibským plážím, Svatá Lucie je ostrovem kontrastů a nekonečných možností. Prozkoumejte deštné pralesy na den a večer relaxujte v lázeňských rezortech s výhledem na západ slunce nad zrcadlovým mořem. Vyrazit s akční letenkou na Svatou Lucii máme šanci opět po roce, tentokrát při odletu z Prahy!

Letenky na ostrov Svatá Lucie z ČR za 15.990 Kč

Poslední vlaštovka mířená směrem na Svatou Lucii se datuje k loňskému červenci, kdy poslední akci představila aerolinka Air Canada na lince z Vídně. Tentokrát nás americká Delta potěšila akční letenkou na Svatou Lucii s odletem z Prahy.

Dopravce: Delta Air Lines

Cestovní období: 12. leden 2024 až 13. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Amsterdam (AMS) Schiphol + Atlanta (ATL) Hartsfield Jackson (USA)

Přílet: Vieux Fort St Lucia (UVF) Hewanorra Arpt Svatá Lucie

Zavazadla: Celkem 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Vieux Fort St. Lucia (UVF) Hewanorra na ostrově Svatá Lucie můžete využít několik způsobů dopravy, které vás dostanou do centra ostrova.

1. **Autopůjčovna**: Možná nejflexibilnější možností je si pronajmout auto přímo na letišti. Cena autopůjčovny se bude lišit v závislosti na typu vozidla a délce půjčení. Doporučuje se mít platný mezinárodní řidičský průkaz.

2. **Taxi**: Taxi je k dispozici na letišti 24 hodin denně. Cena do centra ostrova bude záviset na vašem cílovém místě a na dohodě s řidičem. Doporučuje se dohodnout si cenu předem.

3. **Shuttle bus**: Některé hotely a rekreační rezorty nabízejí zdarma nebo za poplatek kyvadlovou dopravu pro své hosty. Informujte se u svého ubytování, zda tuto službu poskytují.

4. **Veřejná doprava**: Veřejné autobusy jsou dostupné na letišti a mohou být levnou možností, ale mohou být zdlouhavé a méně pohodlné, zejména pokud máte velké množství zavazadel. Cena bude velmi nízká.

Při plánování přepravy doporučujeme zvážit své potřeby a rozpočet. Mějte na paměti, že cesty na ostrově Svatá Lucie mohou být krásné a pokud se vydáte na delší vzdálenosti, můžete si vychutnat nádherné výhledy na karibské moře a ostrovní krajinu.

Co dělat na ostrově Svatá Lucie?

Ostrov Svatá Lucie je nádherným karibským rájem s mnoha atrakcemi a aktivitami k prozkoumání. Zde je seznam 15 unikátních věcí, které můžete na ostrově Svatá Lucie podniknout:

1. **Přejezd po sopce Soufrière**: Navštivte jedinou sopku na světě, kde můžete projet autem až na samotný kráter. Cesta vám nabídne úchvatné výhledy.

2. **Sopka Gros Piton**: Výstup na Gros Piton, druhou nejvyšší sopku na ostrově, je pro dobrodružné duše nezapomenutelným zážitkem.

3. **Sopka Petit Piton**: Menší než Gros Piton, ale stejně krásný, Petit Piton nabízí výzvu pro horolezce a fantastické panoramatické výhledy.

4. **Botanické zahrady Diamond Falls a Mineral Baths**: Procházka krásnými botanickými zahradami a návštěva teplých minerálních lázní vás uklidní a osvěží.

5. **Přírodní rezervace Pigeon Island**: Tato historická oblast nabízí nádherné pláže, staré vojenské pevnosti a příležitost k pěší turistice.

6. **Jungle Biking**: Prozkoumejte džungli na kole a projděte se zelenými cestami, které vás zavedou do nitra ostrova.

7. **Šnorchlování a potápění**: Svatá Lucie nabízí bohatý podmořský život a několik skvělých míst pro šnorchlování a potápění, včetně rezervace Anse Chastanet.

8. **Rumová továrna St. Lucia Distillers**: Navštivte rumovou továrnu a ochutnejte místní rumy, které jsou známé svou kvalitou.

9. **Vodopády Toraille**: Zastavte se u těchto krásných vodopádů poblíž Soufrière a dopřejte si osvěžující koupel pod vodopádem.

10. **Město Castries**: Prozkoumejte hlavní město ostrova, kde najdete trhy, historické památky a místní kulturu.

11. **Pláž Marigot Bay**: Tato klidná zátoka je ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásy karibského pobřeží.

12. **Jungle Safari**: Vydejte se na dobrodružnou džunglovou safari, během které se dozvíte více o místním ekosystému a divoké fauně.

13. **Havárie SS Anse Mamin**: Pod hladinami poblíž pláže Anse Mamin najdete zbytky potopené lodě, což je skvělým místem pro šnorchlování.

14. **Slunce, pláž a relaxace**: Svatá Lucie má několik krásných pláží, kde si můžete užít slunce a karibské teploty.

15. **Festivaly a kulturní akce**: Pokud máte možnost, zúčastněte se místního karnevalu, na kterém se setkáte s tradičním tancem, hudbou a kulturou ostrova.

Svatá Lucie je rájem pro ty, kteří hledají přírodní krásy, dobrodružství a relaxaci na jednom místě. Nezapomeňte ochutnat místní kuchyni a rum, což je nedílnou součástí ostrovského zážitku.

Akční letenky na ostrov Svatá Lucie

Tip redakce

Další levné letenky do Karibiku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.