Doporučujeme! Condor / Alaska Airlines - Havajské ostrovy - levné letenky Honolulu (zpáteční) 12.590,- Kč

Doporučujeme! Condor / Alaska Airlines - Havajské ostrovy - levné letenky Honolulu (zpáteční) 12.590,- Kč
Rezervace letenky

Jako dar z čistého nebe nám tady po dlouhé době spadly levné letenky na Havajské ostrovy. Představujeme nový akční spoj aerolinek Condor a Alaska Airlines. Konečně jsou zase v prodeji letenky do Honolulu. Odlétá se z německého Frankfurtu a za zpáteční lety zaplatíme 12.590,- Kč. Tohle se dlouho v prodeji neohřeje.

Dostupnost: Od kdy můžeme letět na Havajské ostrovy? Lety do USA jsou pro očkované povoleny od listopadu. Rezervovat levné letenky do Honolulu za 12.590,- Kč s odletem z Frankfurtu můžeme na období 13. listopadu 2021 do 13. března 2022.

Pro obsolvování tohoto letu je nutné povolení ESTA a být plně očkovaný.

Letí se z Frankfurtu s aerolinkou Condor přes Seattle a poté přestupejeme na letadlo společnosti Alaska Airlines na letiště Honolulu (HNL) airport  - Havajské ostrovy - USA. Zavazadla zdarma 1 odbavené + 1 kabinové.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.