Doporučujeme! Chorvatsko z Česka - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (tam a zpět) od 622,- Kč

Doporučujeme! Chorvatsko z Česka - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (tam a zpět) od 622,- Kč
Rezervace letenky

Opět to u vás letos vyhrálo Chorvatsko a nebo se sem vracíte pravidelně? Jestli máte zaběhnutá pravidla pro dopravu do této země, možná je přehodnotíte. Do Chorvatska se totiž určitě vyplatí letět. Zpáteční letenky Zadar z Prahy nyní začínají na ceně 622,- Kč. Na takové cestovní náklady se při jízdě autem nemáte šanci dostat.

Dostupnost: Tento tarif do Chorvatska z Česka od Ryanair jsme nějakou dobu nepromovali, protože zajímavých termínů motající se právě okolo šesti stovek bylo málo. Nyní míst přibylo a tak je důvod o tom napsat. Levné letenky do Zadaru z Prahy připadají v úvahu při odletech od konce března. Nejméně se platí při cestě v dubnu a květnu.

Zájemci o sezónní letenky na letní prázdniny nyní zaplatí za Ryanair lety Praha - Zadar a zpět okolo dvou a půl tisíc a to je taky solidní částka.

Přímý let Praha (PRG) z letiště Václava Havla - Česko trvá na letiště Zadar (ZAD) airport - Dalmácie - Chorvatsko půldruhé hodiny. Stejně poletíme i zpátky.

Zavazadlo: Jedno kabinové v ceně

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled nejžádanější akční lety do Chorvatska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.