Doporučujeme! Bulharsko za pětistovku - Ryanair - levné letenky Burgas z Vídně (zpáteční) 498,- Kč

Doporučujeme! Bulharsko za pětistovku - Ryanair - levné letenky Burgas z Vídně (zpáteční) 498,- Kč
Rezervace letenky

Španělsko, Řecko, Itálie, Velká Británie a nyní i Bulharsko, to jsou všechno země, kam v těchto dnech pořídíme letenky okolo pětistovky! Dnes bychom rádi upozornili na linku do letoviska Burgas letecké společnosti Ryanair. Poletíme li z Vídně, nemusíme za obousměrné letenky do Burgasu zaplatit více než 498,- Kč. Odlétá se z Vídně.

Kapacitně jsou zpáteční lety do Bulharska a speciálně pak do letoviska Burgas u Ryanair skoro na nule. Proto už jsou ceny na letošní srpen skoro astronomické a nevyplatí se objednávat. Naopak nejlevnější letenky Burgas z Vídně teď vycházejí na termíny hned od konce léta (od 21. září 2021) a ty stojí za rezervaci.

Na Balkánském poloostrově budeme s tímto spojem aerolinek Ryanair při odletu z Vídně za necelé dvě hodiny. Let je naprosto pohodový. Linka přistává na letišti Burgas (BOJ) Bourgas airport - Bulharsko. Zpátky letíme stejně, jen v opačném pořadí. Nemáte li mraky zavazadel, vystačíte si s kabinovým zavazadlem, které je v ceně.

Prohlédněte si i další tipy na zpáteční letenky do 500,- kč.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.