Doporučujeme! Balkán - Severní Makedonie ze Slovenska za pár stovek - levné letenky Skopje z Bratislavy (zpáteční) 802,- Kč

Doporučujeme! Makedonie ze Slovenska za pár stovek - levné letenky Skopje z Bratislavy (zpáteční) 802,- Kč
Rezervace letenky

Poznejte Balkán v pravé a ryzí podobě. Wizz Air nyní zlevňuje také letenky do Severní Makedonie, které se už dají sehnat pod tisíc korun. Do severní Makedonie se létá ze Slovenska. V červnu nebyla šance tyto letenky do Skopje koupit pod cca 1.300,- kč. Nyní za lowcost zpáteční let do Skopje z Bratislavy dáme od 802,- Kč.

Dostupnost: Levné letenky do Severní Makedonie s odlety z Bratislavy jsou k mání na tento i příští rok. Wizz Air má k dispozici kapacitu s letenkami Bratislava - Skopje a zpět na 6. září 2021 až 26. červenec 2022, to už je solidní nabídka. Nejlevnější letenky do Skopje z Bratislavy bookujte na říjen a listopad 2021.

Jak se letí do Severní Makedonie? Dopravce Wizz Air létá z letiště Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko s příletem na letiště  Skopje (SKP) airport. Let na Balkán z Blavy trvá půldruhé hodiny. Za zpáteční letenku a dopravu kabinového zavazadla už neplatíte.

Jestli je pro vás tahle cestovatelská nabídka na rezervaci levné letenky do Severní Makedonie moc alternativní, mrkněte na profláknutější země jako Itálie, Španělsko, Chorvatsko, Itálie, Turecko, Portigalsko a další. Více se dočtete na stránce levné letenky do tisícovky.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.