Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Vídně bez přestupu ↔ 9.390 Kč

Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Vídně bez přestupu ↔ 9.390 Kč
Rezervace letenky

Kapitola o levných letech do New Yorku bez přestupování má další pokračování. Před týdnem jsme vás informovali o přímých letech Lufthansy do Big Apple s odlety z německého letiště v Mnichově za 8.790 Kč. Za menší příplatek se ale dá využít nyní také zlevněny tarif na přímé lety New York z Vídně a zpátky od rakouské Austrian Airlines.

Verze přímých letů do New Yorku z Vídně

1. Austrian Airlines - Newark z Vídně za 9.390 Kč - letiště New York (EWR) Newark Liberty airport - Spojené státy americké (USA) - cestovní období 9. listopad 2022 až 30. červenec 2023.

2. Austrian Airlines - New York z Vídně za 9.490 Kč - letiště New York (JFK) John F Kennedy Intl Spojené státy americké (USA) - cestovní období 8. listopad 2022 až 24. květen 2023.

Přeprava zavazadel do USA

U Austrian Airlines na lince Vídeň - New York máme zdarma přepravu dvou příručních zavazadel.

Tip redakce

Ať už to jsou přímé lety do New Yorku od konkurenční Lufthansy, nebo některý z dalších. Stojí za to si projít i ostatní nabídky. Vespod článku proto najdete přehled dalších letů do této vyhlášené americké metropole.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.